w
googluj

Bitdefender Antivirus Free Edition 1.0.21.1109


Bitdefender Antivirus Free Edition to lekki program antywirusowy dla systemów operacyjnych z rodziny Windows. Aplikacja jest bezpłatną, uproszczoną edycją popularnych środowisk z serii Bitdefender. Oferuje wszystkie rozwijane przez producenta mechanizmy, takie jak: ochrona w czasie rzeczywistym, skanowanie danych na żądanie, silnik proaktywny, moduł B-HAVE, monitorowanie połączeń sieciowych, wczesne skanowanie czy filtr przechwytujący rootkity. Narzędzie zapewnia tym samym ochronę przed najbardziej typowymi zagrożeniami - cechuje się wysoką skutecznością i niskim obciążeniem zasobów sprzętowych.

Bitdefender Antivirus Free Edition posiada posiada przyjazny dla początkujących użytkowników, ograniczony do minimum i wolny od reklam interfejs. W głównym oknie znajdziemy jedynie opcje odpowiedzialne za włączanie/wyłączanie działania poszczególnych modułów ochronnych. Do dyspozycji bardziej dociekliwych odbiorców dostępne są również szczegółowe informacje i dane statystyczne (spis zdarzeń, oczekujące zadania, kwarantanna, data ostatniego skanowania). Warto zaznaczyć, że aplikacja charakteryzuje się w pełni automatycznym działaniem - nie wymaga konfiguracji oraz samodzielnie podejmuje odpowiednie decyzje. Narzędzie minimalizuje się do zasobnika systemowego, dzięki czemu nie przeszkadza w bieżącej pracy na komputerze. Co ciekawe, antywirus integruje się także z Eksploratorem Windows. W menu kontekstowym plików i folderów pojawi się dodatkowa opcja, pozwalająca na szybkie przeskanowanie danych.

Wymagania!
Do poprawnego zainstalowania i używania aplikacji niezbędne jest stałe połączenie z Internetem. Podczas pracy instalatora, z serwerów producenta pobierana jest paczka dostosowana do posiadanej przez użytkownika wersji systemu operacyjnego (32-bitowa, 64-bitowa). Silnik antywirusowy wyposażony jest także w mechanizm automatycznych aktualizacji definicji zagrożeń.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (24 głosów)

Strefa Download programu
Bitdefender Antivirus Free EditionBitdefender Antivirus Free Edition 1.0.21.1109
Wersja stabilna
9.69 MB | 2017-07-29

Ilość pobrań: 4443 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (6)
Bitdefender Antivirus Free Edition
avatararrow
~turbo | 2016.08.05 22:00
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Interfejs jest fajnie zrobiony i skierowany pod większość użytkowników. Sporo narzędzi, co do przeglądarek to ja nie mam żadnych problemów i nie odczuwam, żeby mi spowalniał jego działanie. Bije sporo innych programów.
Bitdefender Antivirus Free Edition 1.0.21
avatararrow
~Joki2 | 2016.06.07 16:15
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
A czy ten Bitdefender free jest dalej uaktualniany? Mam pewną wątpliwość.
Bitdefender Antivirus Free Edition 1.0.21
avatararrow
ten.co.wie | 2014.12.06 23:02
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ostatnia wersja z 2013 roku. Tytułem aktualizacji. Tego wynalazku.
Miałem go dwa dni na kompie. Wrażenie kiepskie. Jak ktoś korzysta z firefoxa to katastrofa. Spowolnienie wszystkiego nie rekompensuje dobra
ochrona. Wszystko ma swoje granice. Odradzam
Bitdefender Antivirus Free Edition 1.0.21
avatararrow
~Raido Lato | 2013.11.25 20:35
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Skończyła mi się darmowa licencja G-Data (nie usunąłem go), zainstalowałem BitDefendera.
Pierwsze co zauważyłem to wydłużenie wczytywania stron w Mozilli (innych przeglądarek nie sprawdziłem).
Druga rzecz to niesamowicie mało opcji, program jest tak minimalistyczny że aż nie mogłem uwierzyć że to antywirus a nie np. odtwarzacz muzyki, dla mnie to stanowczo za mało.
Trzecia sprawa: po restarcie pc, nic na ekranie nie reagowało na klikanie myszki (kursor na pulpicie poruszał się normalnie) ani polecenia klawiatury (nawet ctrl+alt+del nie zadziałało). Wskoczyłem w tryb awaryjny i wyinstalowałem BitDefendera, wszystko działa jak poprzednio. Coś się pogryzło i tyle.
Bitdefender Antivirus Free Edition 1.0.21
avatararrow
~rachal | 2013.05.31 16:02
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Używam razem z OA Free i wyszedł idealny pakiet nieobciążający kompa a do tego skuteczny - od 3 miechów zero infekcji. Tylko polecić, a nowa wersja ma dodatkowe przydatne opcje.
Bitdefender Antivirus Free Edition 1.0.15
avatararrow
nil | 2013.05.16 10:09
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Minimalistyczny interfejs, ale o dziwo skuteczny.
Razem z Comodo Firewall stanowią bardzo
dobrą ochronę przed zagrożeniami.
Bitdefender Antivirus Free Edition 1.0.14.889