w
googluj

YouTube Downloader Portable 4.6.2.4279

YouTube Downloader Portable - wersja przenośna darmowego i lekkiego programu, dzięki któremu pobierzemy klipy i filmy z serwisu YouTube, po czym w razie potrzeby przekonwertujemy je na kilka popularnych formatów wideo, obsługiwanych przez komputery, odtwarzacze DVD czy urządzenia mobilne oraz multimedialne. Dodatkowo możliwe jest również wyodrębnienie ścieżki audio z nagrania wideo i zapisanie jej w pliku MP3.

Program pozwala na pobieranie materiałów wideo w następujących formatach i jakościach/rozdzielczościach: MP4: 4K, 1080p, 720p, 480p, 360p, 270p; FLV: 480p, 360p, 240p. Pobrane nagrania można przekonwertować na format AVI (obsługiwany m.in. w komputerach i nowszych odtwarzaczach DVD), MPEG-1 (współpracujący z niemal każdym odtwarzaczem DVD), MP4 (popularny format, wspierany także przez konsole i urządzenia mobilne, m.in. firmy Apple) oraz MP3 (kodek programu używany podczas konwersji powinien zapewnić kompatybilność tworzonych plików MP3 z wszystkimi „empetrójkami”). Gdy wideo akurat nie będzie dostępne w wybranej jakości, program wyświetli odpowiednie powiadomienie i zaproponuje pobranie klipu z jak najwyższą dostępną rozdzielczością obrazu. YouTube Downloader potrafi (przynajmniej według jego twórców) przyśpieszać pobieranie materiałów wideo z serwisu YouTube aż dwunastokrotnie. W razie potrzeby można regulować stopień akceleracji. Program przechwytuje adresy URL klipów YouTube skopiowane do schowka systemowego z paska adresu przeglądarki internetowej, tak więc w polu pobierania nie musimy manualnie wklejać odnośników prowadzących do wideo. Należy dodać, że pobieranie wielu nagrań wideo w pojedynczym zadaniu nie jest niestety możliwe.

YouTube Downloader Portable działa bez problemów z poziomu nośników wymiennych – np. pendrive’a, dysku zewnętrznego, karty pamięci, urządzeń mobilnych/multimedialnych z pamięcią Flash. Edycja Portable nie pozostawia śladów w rejestrze Windows.

Interfejs graficzny programu składa się ze skromnego okienka. Mniej doświadczeni użytkownicy nie powinni mieć żadnych kłopotów z obsługą aplikacji. Wystarczy wprowadzić odnośnik do klipu YouTube, wybrać jakość wideo, opcjonalnie ustalić format wyjściowy konwersji, zdecydować o katalogu docelowym dla ściąganego/konwertowanego pliku, po czym uruchomić operację pobierania. Warto dodać, że jeżeli proces ten trwa zbyt długo, można go w prosty sposób przerwać. Po ukończeniu pobierania będziemy w stanie otworzyć katalog docelowy przy użyciu opcji Open Folder. Producent nie przygotował pliku pomocy ani innych instrukcji.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
YouTube Downloader PortableYouTube Downloader Portable 4.6.2.4279
Wersja stabilna
3.26 MB | 2014-11-24

Ilość pobrań: 474 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
YouTube Downloader Portable