w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 398
Wszystkich postów: 937725
Wszystkich tematów: 138326

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7804 dni

Internet Friendly Media Encoder Portable


Internet Friendly Media Encoder Portable to konwerter video, dzięki któremu zapiszemy posiadane pliki z wykorzystaniem kodeka H.265, co znacznie wpłynie na ich rozmiar, zmniejszając go nawet o 50% bez utraty jakości. Dodatkowo będziemy przy tym mogli bardzo wygodnie osadzić w filmie napisy oraz zarządzać ich czcionkami. Jest to wersja Portable, która nie wymaga instalacji w systemie. Aplikacja posiada wiele ustawień związanych z wykorzystaniem komputera podczas konwersji (dostępna jest na przykład możliwość ograniczenia wątku z programem do wykorzystywania tylko jednego rdzenia procesora), jak również preferencji związanych z dodatkami do filmów oraz ustawieniami procesu konwersji.

Program jest prosty w obsłudze i o ile poprawnie skonfigurowaliśmy interesujące nas ustawienia, sprowadza się w zasadzie do dwóch czynności. Pierwszą z nich będzie zaimportowanie do okienka z aplikacją odpowiednich plików wideo, których edycją chcemy się zająć. Na tym etapie możliwe jest wybranie kilku plików jednocześnie, które dodane zostaną na listę. Program pozwala edytować kilka plików do tych samych ustawień podczas jednej sesji. Dzięki temu oszczędzimy czas, który normalnie musielibyśmy poświęcić na wskazywanie aplikacji kolejnych plików do edycji, po zakończeniu przerabiania poprzednich. Gdy odpowiednie filmy są już wybrane, pozostaje nam tylko aktywować proces konwersji, który automatycznie weźmie pod uwagę kolejne nagrania z listy.

Warto dokładnie przejrzeć ustawienia, w które program wyposażyli twórcy. Znajdziemy wśród nich wiele ciekawych opcji, w tym na przykład możliwość automatycznego wyłączenia komputera po zakończonej pracy konwertera, co może okazać się przydatną opcją, zważywszy na zdolność programu do automatycznego przetwarzania kilku plików, co może okazać się czasochłonne, a co za tym idzie użytkownik niekoniecznie musi być obecny przy komputerze podczas zakończenia tego procesu.

Uwaga!
Program dostępny jest jedynie dla systemów 64-bitowych.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
Internet Friendly Media Encoder PortableInternet Friendly Media Encoder Portable 4.8 Beta
Wersja rozwojowa 64-bitowa
4 MB | 2015-01-16
przejdź Wersja instalacyjna Internet Friendly Media Encoder

Ilość pobrań: 1092 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Internet Friendly Media Encoder Portable