w
googluj

ZPlayer Portable 3.6.2


ZPlayer Portable to przenośna wersja odtwarzacza muzycznego, która nie wymaga instalacji w systemie. ZPlayer to dtwarzacz muzyczny, którego design nawiązuje do klasycznego boomboxa. Obsługuje popularne formaty muzyczne, takie jak MP3, WAV, Ogg Vorbis czy Flac, ale także rzadziej używane, w tym S3M, MTM, IT, XM, UMX oraz MO3. Choć od strony użytkowej niczego tu nie brakuje, a obsługa jest przyjemna, główną zaletą programu jest oczywiście jego wygląd, w którym zadbano o wiele szczegółów.

Po uruchomieniu naszym oczom ukazuje się duży odtwarzacz muzyczny, który obsługiwany jest poprzez panel środkowy. Z jego poziomu wyregulujemy głośność odtwarzania, przełączymy kolejne utwory, stworzymy listy odtwarzania czy zmodyfikujemy ustawienia aplikacji. Uruchomienie pierwszej piosenki jest szybkie i nie wymaga nadmiernego czekania. Podobnie jest podczas przełączania się pomiędzy kolejnymi pozycjami na utworzonej playliście, do której utwory można dopisywać po kilka naraz, przeglądając zawartość dysków komputera wygodnym eksploratorem wbudowanym w program.

Podczas odtwarzania muzyki, wiele elementów interfejsu porusza się, imitując zachowanie prawdziwego odtwarzacza. Znajdziemy tutaj wskazania aż czterech „wzmacniaczy”, ruch głośników, wykres analizatora widma, a nawet rytmicznie poruszające się pionowe paski. Co istotne, wszystkie te efekty rzeczywiście zsynchronizowane są z odtwarzaną muzyką, a ich siła zależy zarówno od typu odtwarzanych dźwięków, jak i ich nasilenia. Sprawia to bardzo naturalne wrażenie, potęgując ciekawy efekt na naszym pulpicie. Program z pewnością warty jest uwagi, jeśli zależy nam na stylowym odtwarzaczu muzycznym.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
ZPlayer PortableZPlayer Portable 3.6.2
Wersja stabilna
25.05 MB | 2019-10-30
przejdź Wersja instalacyjna ZPlayer

Ilość pobrań: 382 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
ZPlayer Portable