w
googluj

XAMPP 7.3.2


XAMPP to wygodny w użytkowaniu pakiet dystrybucji Apache, który obsługuje MySQL, PHP oraz Pearl. Pozwala skorzystać między innymi z takich narzędzi, jak phpMyAdmin, FileZilla FTP Server, Tomcat, Strawberry Perl Portable oraz instalowanego z całym pakietem panelu XAMPP Control Panel.

Dzięki takiemu zestawowi funkcji, program stanowi dobrą propozycję na przykład dla osób szukających niezawodnego rozwiązania, które ułatwi testowanie systemów zarządzania treścią oraz podczas tworzenia witryn internetowych, przed ich publikacją. Obsługa programu jest intuicyjna, a jego reakcja na polecenia wydawane przez użytkownika wręcz natychmiastowe. Okno panelu wyposażone zostało dodatkowo w generowaną na żywo listę logów, które informują o stanie aplikacji i usług, z które uruchamiamy i użytkujemy.

Prócz wymienionych technologii, do programu można doinstalować obsługę wielu innych usług, które są popularne w dzisiejszych aplikacjach internetowych. Lista jest bogata i obejmuje między innymi rozszerzenie pozwalające na obsługę Wordpressa, platformy Moodle, Joomli!, Drupala, Process Wire'a, Magento, mediaWiki czy phpBB.

Sam program posiada możliwość skonfigurowania autostartu poszczególnych modułów, co dostępne jest w opcjach aplikacji. Producent udostępnia fora, które pomogą początkującym użytkownikom rozwiać im problemy związane z obsługą programu. Dostępne są one w angielskiej oraz niemieckiej wersji językowej, a odpowiednie odnośniki znajdują się w programie.

Uwaga!
Użytkownikom Windowsa XP dedykowany jest instalator wersji 1.8.2, który dostępny jest do pobrania pod tym adresem.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (3 głosów)

Strefa Download programu
XAMPPXAMPP 7.3.2
Wersja stabilna 32-bitowa
124.11 MB | 2019-02-18
XAMPP 7.3.5
Wersja stabilna 64-bitowa
146.42 MB | 2019-05-06
przejdź
XAMPP Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 3307 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 11

Komentarze (0)
XAMPP