w
googluj

FileZilla Server 0.9.60.2


FileZilla Server to program do obsługi i zarządzania serwerem FTP oferowany na platformę Windows. Jest w początkowej fazie rozwoju, ale już teraz pochwalić się może kilkoma ciekawymi funkcjami. Obecnie funkcjonalność ograniczona została do możliwości zarządzania użytkownikami serwera oraz scalaniem ich w grupy. Rozbudowane są także ogólne ustawienia, dzięki którym możliwe jest wprowadzenie kilku zasad funkcjonowania danego konta, np. automatycznego "banowania" użytkowników, którzy wpasują się w ustalone przez nas kryteria kar.

Choć na chwilę obecną atrakcyjność programu może być wątpliwa, poprawnie wykorzystany może przynieść duże ułatwienia w zarządzaniu serwerem FTP. Ponieważ aplikacja stworzona została przez producenta znanego i bardzo cenionego narzędzia-klienta o podobnej nazwie do przesyłania plików na serwery, sądzić można, iż w szybkim czasie również odmiana poświęcona serwerom FTP zyska sobie spore grono wielbicieli. Nie należy jednak zapominać iż program pozostaje w fazie rozwojowej. W tym przypadku nie oznacza to tylko ewentualnych niedociągnięć w samym funkcjonowaniu, ale również braki w dokumentacji; na stronie producenta znajdziemy stosunkowo niewiele danych, a w samym programie brakuje jakiejkolwiek instrukcji obsługi.

Ponieważ aplikacja rozwijana jest w oparciu o licencję z otwartym kodem, jej nowe, bardziej funkcjonalne wersje powinny pojawiać się stosunkowo często, a ewentualne błędy być szybko rozwiązywane przez pasjonatów programowania, którzy chcą przyczynić się do rozwoju programu.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
FileZilla ServerFileZilla Server 0.9.60.2
Wersja stabilna
2.14 MB | 2017-02-08

Ilość pobrań: 753 | W tym miesiącu: 13 | W poprzednim miesiącu: 8

Komentarze (0)
FileZilla Server