w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 125
Wszystkich postów: 904514
Wszystkich tematów: 127587

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6759 dni

Tizer Unlocker 1.0.0.1


Tizer Unlocker - darmowy program do zarządzania zablokowanymi plikami i procesami w systemie Windows. Często zdarza się tak że nie możemy wykonać żadnej operacji na pliku czy folderze mimo że nie jest on używany. Tizer Unlocker umożliwia odblokowanie, a następnie wykonanie dowolnej operacji na pliku lub folderze np. zmianę nazwy, usunięcie czy skopiowanie.

Narzędzie cechuje możliwość odblokowania i zamknięcia wielu procesów hurtowo, bądź usunięcia wybranych plików jednocześnie czego brakuje znanej aplikacji Unlocker czy Pocket KillBox. Warto wspomnieć o tym, że aplikacja wyświetla wszystkie ukryte i zajęte przez procesy pliki. Dzięki temu możemy w szybki sposób namierzyć niebezpieczne oprogramowanie typu malware. Program integruje się z menu kontekstowym Windows i pozwala na szybkie wykonanie operacji na dowolnym pliku, folderze czy partycji z wyborem następujących opcji: Unlock - Odblokuj, Rename - Przemianuj, Move - Przenieś i Delete - Usuń.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (5 głosów)

Strefa Download programu
Tizer UnlockerTizer Unlocker 1.0.0.1
Wersja stabilna
1.66 MB |2010-07-01

Ilość pobrań: 1882 | W tym miesiącu: 7 | W poprzednim miesiącu: 11

Komentarze (0)
Tizer Unlocker