w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 146
Wszystkich postów: 904442
Wszystkich tematów: 127562

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6654 dni
pl

Moo0 SystemMonitor 1.81


Moo0 SystemMonitor - program który umożliwia sprawowanie kontroli nad systemem użycia zasobów komputera. Obecnie obsługuje 27 rodzajów informacji, między innymi użycie procesora, pamięci oraz szczegółowe informacje o użyciu dysku twardego. Moo0 SystemMonitor pomoże również zidentyfikować problemy, które wpływają niekorzystnie na wydajność systemu.

Moo0 System Monitor jest darmowym programem, służącym do monitorowania bieżącego wykorzystania komponentów i zasobów komputera, przeznaczonym dla systemów Windows. Aplikacja ma również funkcje informujące o możliwych przyczynach ograniczeń w wydajności.

Program wskazuje, gdzie tworzy się wąskie gardło systemu i wyświetla komunikaty dla monitorowanych podzespołów, powiadamiając o czynnikach wpływających na spowolnienie ich działania. Obsługiwanych jest 43 rodzajów informacji, mówiących o stopniu użycia procesora, jego rdzeni oraz karty graficznej, pamięci RAM i wirtualnej, dysków twardych, czy połączeń sieciowych. Monitorowane są także: wczytywane w danej chwili procesy, wątki i uchwyty, ich liczba, szybkość odczytu i zapisu twardych dysków, aktualnie ładowane z nich dane, czy rozmiar tego transferu. Program informuje o temperaturach najważniejszych podzespołów, obrotach wentylatorów, stanie baterii laptopa, maksymalnej przepustowości sieci, pokazuje także publiczny i lokalny adres IP. Moo0 System Monitor tylko w niewielkim stopniu obciąża swym działaniem zasoby komputera.

Graficzny interfejs użytkownika jest prosty i czytelny. Okno aplikacji wyświetlane jest w formie pionowego lub poziomego paska, ewentualnie pudełka. Da się skalować jego szerokość i wysokość, włączyć auto-ukrywanie, zminimalizować je do niewielkiego doku, itp. W miarę wybierania kolejnych pól z komponentami systemu, panel zmienia odpowiednio swoje rozmiary. Dostępnych jest wiele skórek, ale właściwie różnią się one jedynie zestawem kolorów. Program pozwala także na ustawienie przeźroczystości okna.

Moo0 System Monitor nie jest być może perfekcyjnym programem tego typu, jednak powinien spełnić oczekiwania także i bardziej wymagających użytkowników, w dodatku będąc darmowym (z wyjątkiem zastosowań komercyjnych).
Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (11 głosów)

Strefa Download programu
Moo0 SystemMonitorMoo0 SystemMonitor 1.81
Wersja stabilna
4.34 MB | 2019-05-13

Ilość pobrań: 3366 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
Moo0 SystemMonitor
avatararrow
~paweł | 2009.07.29 21:00
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
fajny program ale mam problem z pokazaniem obciazenia procesora i jeszcze kilkoma innymi.