w
googluj
pl

mojeFundusze Pro


mojeFundusze to oprogramowanie stworzone z myślą o pracy doradców inwestycyjnych oraz wszystkich osobach zainteresowanych rynkiem kapitałowym.

Program umożliwia prezentację wyników Funduszy Inwestycyjnych, Otwartych Funduszy Emerytalnych oraz Ubezpieczeniowych Funduszy Kapitałowych i Akcji GPW, w prostej i przejrzystej formie.

Wizualizacja wyników może być zrealizowana w formie wykresów liniowych, słupkowych jak i w formie tabel. Analiza danych pozwala na obserwację zmian procentowych, wartości nominalnych, rocznej stopy zwrotu, symulację wysokości kapitału przy wpłatach regularnych, symulację stóp zwrotu przy wpłatach regularnych.

Oprogramowanie zostało również wyposażone w opcję budowania złożonych portfeli (zmiennych w czasie), pozwalających na obserwację zmian wartości złożonej inwestycji z możliwością monitoringu wedle zadanych parametrów.

Dodatkowa zakładka OFE, pozwala na symulację zgromadzonego kapitału, przy uwzględnieniu prowizji pobieranych przez PTE, symulację transferów, obliczanie wysokości prowizji oraz przewidywanych opłat za zarządzanie pobieranych przez PTE.

Za pomocą mapy ryzyka istnieje możliwość oceny skuteczności PTE w zarządzaniu funduszem.

Automatyczny aktualizator zwalnia Użytkownika z konieczności wyszukiwania aktualnych notowań, a wbudowany w nim szybki podgląd ostatnich notowań i portfeli pozwala ocenić ostatnie zmiany bez uruchamiania samego programu.

Uwaga!
Instalacja on-line

Licencja: Shareware (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.2 (6 głosów)

Strefa Download programu
mojeFunduszemojeFundusze Pro
Wersja stabilna
1.01 MB | 2008-05-15

Ilość pobrań: 581 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (2)
mojeFundusze
avatararrow
~dziwactwo | 2010.03.05 09:45
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
co to za praktyka żeby program płatny jako freeware przedstawiać. trochę rzetelności for gods sake
avatararrow
~toffi | 2009.03.05 07:49
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
żadne freeware, przeczytajcie regulamin, chcą odpłatność za używanie programu