w
googluj
pl

Grand Theft Auto: Vice City - Ultimate Vice City


Grand Theft Auto: Vice City: The Ultimate Vice City to piąta część słynnej serii, w której wkraczamy w świat przestępczy jako jeden z dawnych złoczyńców. Gra GTA wydana w 2003 roku przez Rockstar Games zyskała uznanie wśród krytyków, a także rzeszy graczy.

Naszym protagonistą jest Tom Vercetti, czyli zbir, który ma zamiar zaprowadzić porządek w mieście przypominającym Miami, czyli Vice City. Jak to określają twórcy jest to miejsce, w którym nie ma rzeczy niemożliwych. Skorumpowani policjanci, trzęsące miastem miafie, gangsterzy na ulicach, mnóstwo pieniędzy, wybuchów, śmierci i rozkoszy. Tutaj podkładanie bomb, czy morderstwa znanych osób to codzienność. Dodatkowy chaos mamy wprowadzić tutaj my. W tym celu wykonujemy wiele misji, które decydują o tym kogo zabić, a kogo zostawić. Rozgrywka jest tutaj nieliniowa, co oznacza, że możemy bawić się w jaki sposób nam się podoba. Także poruszanie się po mieście pozostawia graczowi otwarte pole manewru. Teraz możemy się poruszać nie tylko samochodami, ale także skuterami, motorami, łódkami, a nawet helikopterem.

Miasto podzielone jest na kilka dzielnic, które często są zablokowane początkowo. Dopiero po przejściu odpowiedniego etapu gry możemy przejść dalej.

W grze mamy dostęp do kupowania firm usługowych, dzięki którym mamy możliwość „legalnego” zarabiania pieniędzy, między innymi: kursy taksówką, jazda autobusem. Ponadto możemy także rabować sklepy, często nawet jubilera, czy inne miejsca pełne gotówki i drogocennych przedmiotów. Oprócz wspomnianych rzeczy mamy możliwość także zakupu niektórych posiadłości, do których można wejść. Wraz z niektórymi posiadłościami dostajemy garaże. Dzięki nim samochód, który nam się podoba możemy zatrzymać na dłużej.

Poruszając się pojazdami słuchamy także radia, które jest podzielone na wiele stacji, a każdy znajdzie w niej taki rodzaj muzyki, jaki będzie chciał.

Grand Theft Auto: Vice City – The Ultimate Vice City to paczka, która nie zawiera samej gry, a jedynie niektóre modyfikacje, które zostały wprowadzone przez twórców po premierze gry. Zawarte zostały także całkowicie nowy elementy, dlatego jeśli macie oryginalną wersję GTA: Vice City, nie zwlekajcie dłużej.

PEGI:

Uwaga!
Grand Theft Auto: Vice City - The Ultimate Vice City to jedynie paczka modyfikacji, która może zostać zainstalowana tylko wtedy gdy posiadacie oryginalną wersję gry.

Wymagania!
Procesor: Pentium III 1,2 Ghz
RAM: 256 Mb
Dysk Twardy: 1,5 Gb

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.1 (26 głosów)

Strefa Download programu
Grand Theft Auto: Vice City - Ultimate Vice CityGrand Theft Auto: Vice City - Ultimate Vice City
Wersja stabilna
160.14 MB | 2014-12-29

Ilość pobrań: 7443 | W tym miesiącu: 69 | W poprzednim miesiącu: 145

Komentarze (0)
Grand Theft Auto: Vice City - Ultimate Vice City