w
googluj

Fistful of Gun 0.42


Fistful of Gun – to darmowa, trzecioosobowa strzelanka, w której akcję obserwujemy z góry. Wcielamy się w jedną z czterech postaci, a naszym zadaniem jest zabić wszystkich wrogów znajdujących się na mapie. Do dyspozycji mamy strzelbę, której przeładowanie zajmuje chwilę i wymaga od nas klikania bądź trzymania prawego przycisku myszy. Grę stworzył Paul Greasley.

Na naszej stronie prezentujemy wersję Alfa gry. Dostępny jest w niej tylko jeden tryb rozgrywki, w którym musimy po prostu zabić wszystkich znajdujących się na mapie przeciwników. Pomiędzy poziomami możemy wybrać jedną umiejętność, która ulepszy naszego bohatera. Przechodzimy w ten sposób kolejne mapy, a naszym celem jest zdobycie jak największej ilości punktów. Lądują one później na wspólną dla wszystkich graczy na świecie listę najlepszych wyników.

W wakacje 2015r. przewidziana jest premiera gry na Steamie. W ręce graczy trafi dużo bardziej rozwinięty i lepiej dopracowany produkt opierający się na tej samej mechanice. W grze pojawi się m.in. fabuła. Baron Clayton Boon postanawia stworzyć trasę kolejową do piekła. Na jego drodze staje szalony szaman wraz ze swoją armią. Jego zadaniem jest zabić barona. Będzie go ścigał przez cały dziki zachód, przedzierając się przez grupy bandytów, niedźwiedzi i innych przeciwników. W kampanii będziemy mogli zagrać jedenastoma bohaterami, z których każdy będzie miał własne, oryginalne umiejętności.

Gra ma też otrzymać tryb multiplayer, w którym zagramy z nawet dziewięcioma innymi graczami w misje kooperacji, bądź deathmatch’e.

Oprócz świeżej i świetnie wykonanej mechaniki rozgrywki, ogromną zaletą gry jest jej oprawa audiowizualna. Grafika utrzymana w stylu Pixel art, jest bardzo estetyczna, wyraźna i szczegółowa. Paleta barw jest stonowana, co bardzo pasuje do spalonego słońcem dzikiego zachodu. Świetnie wrażenie robi też muzyka.

PEGI:

Wymagania!
•RAM: 2 GB
•CPU: Dual Core 1.8 Ghz
•GRAFIKA: karta graficzna kompatybilna z DirectX 9.0
•HDD: 600 MB

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (3 głosów)

Strefa Download programu
Fistful of GunFistful of Gun 0.42
Wersja stabilna
23.15 MB | 2015-08-23

Ilość pobrań: 121 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Fistful of Gun