w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 237
Wszystkich postów: 904131
Wszystkich tematów: 127450

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6398 dni
pl

Ślub i Wesele 1.2.20


ico
Ślub i Wesele jest aplikacją mobilną zawierającą listę rzeczy do wykonania w przypadku organizowania tytułowych wydarzeń. Program dostępny jest dla systemu operacyjnego Android. Choć udostępnia schemat postępowania, to można go dowolnie zmienić i odrzucić propozycje złe oraz dodać zupełnie nowe, własne i dla nas dobre. Największą zaletą programu jest właśnie jego elastyczność. Wszystko - każdą listę i każde zadanie - można zduplikować, zedytować, skasować. Listę można wyeksportować do pliku w formacie JSON (będzie w katalogu "Download"); jest także opcja importu tego typu danych. Korzystanie z aplikacji jest banalne i na pewno nikomu nie przysporzy kłopotów. Jednakże, w razie czego, autor umieścił w niej także szczegółową instrukcję obsługi.

Ekran główny przedstawia listy główne. Domyślnie to szablony: "Instrukcja", mająca 44 opisy, a także "Ślub i Wesele" - główny punkt programu. Sugerowana przez autora lista ostatniego typu to łącznie 101 zadań podzielonych na liczne kategorie. Oto one (zachowano oryginalną pisownię): 1 Rok przed (to w sumie 11 zadań), 6 Miesięcy przed (17), 2 Miesiące przed (6), 4 Tygodnie przed (7), 1 Tydzień przed (8), 1 Dzień przed (7), Lista Gości (4), Zakupy - Panna Młoda (13), Zakupy - Pan Młody (8), Zakupy - Dekoracje (14), Inne Zakupy (6). Jak widać, kategorie dotyczą zarówno aktywności, jak i rzeczy do kupienia; do tego ostatniego jeszcze przejdziemy. Nazwa każdej listy głównej oraz kategorii opatrzona jest liczbą czekających nas jeszcze zadań. Po wybraniu danej kategorii, poznamy konkretne zadania. Kategorie oraz zadania można posortować alfabetycznie lub wedle ukończenia. Zadania mogą mieć dodatkowe opisy zakupowe, tzn. można określić liczbę sztuk, kilogramów, gramów, metrów, centymetrów, litrów bądź mililitrów i informacja ta znajdzie się pod nazwą zadania. Jeśli będziemy mieć bardo dużo zadań, można skorzystać z wyszukiwarki.

Jeśli chodzi o ewentualne wady konstrukcyjne, to znaleźliśmy taką jedną. Aplikacja umożliwia zablokowanie dostępu do list na hasło, ale funkcja ta nie działa. Gdy podamy nieprawidłowe hasło, następuje wyjście z programu (tak, jak ma być). Lecz po powrocie do interfejsu - o ile aplikacja jest nadal w pamięci systemu - nie trzeba wpisywać żadnego hasła, bo nie jesteśmy nawet o to proszeni. Zatem mimo skonfigurowania hasła, można wejść do programu i przeglądać zawartość wszystkich list.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy w trybie online. Usunięcie reklam oraz dostęp do kolejnych szablonów zadań - "Ciąża Organizer", "Lista Zakupów", "Przeprowadzka Mieszkania", "Wielkanoc Potrawy", "Wigilia 12 Potraw" - wymagają wersji Premium, a jej koszt to 2,46 zł.

Wymagania!
Android 3.0 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
Ślub i WeseleŚlub i Wesele dla Android
2017-05-17

Ilość pobrań: 14 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Ślub i Wesele