w
googluj
pl

Samsung Link 2.2.161101


ico
Samsung Link to aplikacja wydana na urządzenia mobilne z systemem Android, która umożliwia odtwarzanie i zarządzanie przez internet treściami zapisanymi w smartfonie, tablecie, komputerze stacjonarnym czy w niektórych chmurach. Tymi zdalnie sterowanymi treściami mogą być dokumenty, zdjęcia, muzyka, filmy. Poprzednia nazwa tej usługi to AllShare Play.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest tylko po założeniu konta. Następnie trzeba z nim powiązać swoje urządzenia lub magazyny danych online (czyli chmury). Rejestracja komputera stacjonarnego polega na przejściu do witryny Link.Samsung.com i zalogowaniu się, a następnie pobraniu oprogramowania (uważajmy, bo program waży dość sporo i ma niemałe wymagania sprzętowe). Na koniec należy dodać pliki, do których chcemy mieć zdalny dostęp, do specjalnie utworzonego folderu (jego lokalizację można potem zmienić). Jeśli zaś chodzi o magazyny, to dostępne są chmury Boxa, Dropboxa oraz OneDrive; oczywiście one również wymagają zalogowania się.

Zaletami programu są ładny design, łatwość nawigacji, funkcjonalność i prostota. W jego interfejsie możemy odtwarzać niektóre typy plików: obrazy, filmy oraz muzykę. Nie jest to jednak idealna usługa i daleko jej do tego, gdyż nie udostępnia przyłączenia Dysku Google, a także może mieć poważne trudności w podstawowej kwestii: nawiązania połączenia z serwerem. Jeżeli interesuje nas zdalne odtwarzanie, to ocena tej aplikacji będzie wynikać z tego, czy w naszym wypadku połączenie z serwerem będzie bezproblemowe, czy też nie. Sądząc po opiniach użytkowników, różnie z tym bywa. Szkoda, bo pomysł jest dobry.

Uwaga!
Dostępna jest wersja programu dla systemu Windows.

Ograniczenia!
Aby korzystać z aplikacji należy założyć konto w usłudze.

Wymagania!
Zależne od urządzenia.

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie.

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
Samsung LinkSamsung Link dla Android
2018-06-23
przejdź Samsung Link dla Windows

Ilość pobrań: 874 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (1)
Samsung Link
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.18 14:23
-1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Mimo posiadania Samsunga jakoś nie wciągnęło. Dysk Google stanowi mocną konkurencję.
Samsung Link