w
googluj
pl

Easy Voice Recorder


ico
Easy Voice Recorder to program dostępny na urządzenia mobilne z systemem Android, który pozwoli Ci na nagrywanie dźwięku i głosu w sposób prosty i łatwy.

Po przejściu do jego interfejsu będziemy dysponowali dużym przyciskiem nagrywania ("Nagrywaj"), więc nie będziemy mieć kłopotu z trafieniem w przycisk najważniejszej funkcji. Co jeszcze lepsze: do aktywowania nagrywania użyć można też tapnięcia w bardzo dużą ikonę mikrofonu, a równocześnie ikonę aplikacji, która znajduje się na środku ekranu. Przed rozpoczęciem nagrywania będziemy wiedzieć, jakiej jakości dźwięk będzie nagrany i na ile godzin nagrań zezwoli w ogóle pamięć naszego urządzenia. Rejestrowany dźwięk można wstrzymać i wznowić w dowolnej chwili; też przez stuknięcie ikony mikrofonu. Domyślna nazwa nagrania to "Moje nagranie #1". Rozpoczynamy pracę z aplikacją w zakładce rejestracji dźwięku, ale po utworzeniu nagrania będziemy mogli je przesłuchać; po przejściu do zakładki odtwarzacza czekać na nas będzie panel sterowania pozwalający na przewijanie. Jednocześnie dysponować będziemy opcjami udostępnienia nagrania, jak i zmiany nazwy nagrania. Przechodzenie między zakładkami nagrywania i odtwarzania odbywać się może przy użyciu gestu przesuwania.

Program ma szereg dodatkowych funkcji. Pozwala np. na dokonanie transkrypcji angielskiego lub hiszpańskiego nagrania na tekst. W tym celu nagranie musi zostać przesłany do internetowego serwisu transkrypcyjnego Quicktate; konieczne jest założenie konta w tym serwisie, do czego można przejść z poziomu opisywanej aplikacji. Po dokonaniu transkrypcji (przez człowieka, nie przez maszynę), otrzymamy tekst w skrzynce e-mailowej. Bardzo użyteczną funkcją aplikacji jest to, że daje dostęp do szczegółowej listy pytań i odpowiedzi nt. używania programu - i to w języku polskim! Jako, że aplikacja ma szereg szczegółowych ograniczeń i nie będzie działać identycznie na wszystkich urządzeniach, warto się z tą pomocą zapoznać.

Aplikacja jest przepięknie wykonana i jest bardzo przyjazna użytkownikowi. Duże przyciski, obszerna pomoc - to niby tak niewiele, ale naprawdę można odczuć, że ktoś projektował aplikację z myślą o mobilności. Wersja darmowa uniemożliwia m.in. nagrywanie w stereo, a jedynie w mono, ale i tak warto, bardzo warto, ją przetestować. Jest o wiele lepszą propozycją niż systemowy Dyktafon. A jeśli z kolei często korzystamy z tego typu narzędzia, to Easy Voice Recorder z pewnością przypadnie nam do gustu na tyle, że zakupimy wersję Pro. To perfekcyjna aplikacja.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem. Wersja Pro kosztuje 12,14 zł i daje dostęp do wszystkich funkcji i, oczywiście, likwiduje reklamy.

Wymagania!
Zależne od urządzenia

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Easy Voice RecorderEasy Voice Recorder dla Android
2019-07-02

Ilość pobrań: 544 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Easy Voice Recorder