w
googluj
pl

Candy Camera


ico
Candy Camera jest aplikacją fotograficzną wydaną na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android. Może zastąpić w Twoim urządzeniu domyślną aplikację Aparatu (lub podobną). Czy to zrobi? To zależy od tego, czy zależy Ci na realizmie. Jeśli tak, to od aplikacji domyślnej nie ma co odchodzić. Jeśli z kolei chcesz mieć od razu, bezpośrednio na ekranie, naniesione efektowne filtry (a jest ich w sumie ponad 30), dzięki czemu ewentualne zdjęcie będzie niezwykłe, to warto wypróbować Candy Camera. Mając tę aplikację można nawet zrezygnować z dodatkowego edytora zdjęć (jeśli taki posiadamy), nie tylko z samego Aparatu.

W trybie startowym, tj. aparatu fotograficznego, aplikacja obsługuje lampę błyskową (co ciekawe, może być nawet włączona cały czas, więc Candy Camera może nam też zastąpić zewnętrzną aplikację-latarkę!), ma różne wyzwalacze czasowe czy opcję robienia zdjęcia po tapnięciu w dowolne miejsce na ekranie (niekoniecznie więc musi to być spust). Jeżeli dysponujemy w urządzeniu dwoma kamerami, to możemy się pomiędzy nimi przełączać. Z głównego interfejsu aparatu możemy też przejść do przeglądarki własnych zasobów graficznych, a przede wszystkim możemy zmieniać tapnięciami nakładane na obraz filtry w czasie rzeczywistym. Po zrobieniu zdjęcia można je szybko udostępnić lub od razu poddać dalszej obróbce. Dostępnych narzędzi edycyjnych jest całkiem sporo. Suwakami można błyskawicznie zmieniać jasność, kontrast, nasycenie czy ostrość; zdjęcie można przyciąć i obrócić; nanieść można też ramki i naklejki; dostępne są też specjalne funkcje mające poprawić urodę.

To rozbudowana i wszechstronna aplikacja. Ma jednak dwa poważne ograniczenia. Po pierwsze, obraz z nałożonym filtrem może się bardzo zacinać; stopień tego defektu zależny jest od mocy naszego urządzenia. Po drugie, zapisywane zdjęcia mają rozdzielczości w sam raz odpowiednie na portale społecznościowe:nie za małe i nie za duże; no ale właśnie: "nie za duże" może być problemem. (Zapisywane obrazy są średnio 2 razy mniejszej rozdzielczości od tej, jaką może mieć Aparat).

Uwaga!
Możliwe jest pobranie dodatku zawierającego większą liczbę naklejek, nazywa się Candy Camera - Sticker.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem.

Wymagania!
Android 2.3.3 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie, ale nie wszystko zostało spolszczone

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
Candy CameraCandy Camera dla Android
2019-06-29

Ilość pobrań: 1451 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Candy Camera