w
googluj
pl

ABBYY Screenshot Reader 11.0.250


ABBYY Screenshot Reader to proste narzędzie, dzięki któremu możliwa jest analiza obrazu wyświetlanego na ekranie monitora, pod kątem tekstu, który rozpoznaje program. Następnie możliwe jest wykorzystanie odczytanych treści w dowolny sposób, ponieważ aplikacja może je automatycznie kopiować na przykład do systemowego schowka.

Działanie programu jest bardzo proste, a jego obsługa sprowadza się w zasadzie do dwóch prostych kroków. Wystarczy zaznaczyć na ekranie obszar, z którego odczytany ma zostać tekst, a aplikacja zajmie się resztą. Dane zostaną przetworzone, a zinterpretowana treść zapisana w jednym z możliwych do wyboru miejsc. Dostępne jest wspomniane już bezpośrednie kopiowanie do systemowego schowka, ale także automatycznie tworzenie nowego pliku tekstowego lub dokumentu w programie Microsoft Word.

ABBYY Screenshot Reader świetnie radzi sobie nie tylko z czystym tekstem. Program równie sprawnie interpretuje tabele z danymi. Na tym polu użytkownik ma do dyspozycji analogiczne opcje zapisu: schowek, plik lub nowy arkusz kalkulacyjny programu Excel. Aplikacja może działać także jako program do zapisywania zaznaczonych fragmentów ekranu w formie plików graficznych.

Ponieważ producent programu specjalizuje się w rozwiązaniach tego typu od wielu lat, sposoby rozpoznawania tekstu są bardzo rozwinięte, przez co wyjątkowo skuteczne. Warto dodać, że stosowane algorytmy są optymalne, dzięki czemu czas analizy tekstu przez aplikację jest naprawdę krótki.

Uwaga!
Aby pobrać aplikację, konieczne jest stworzenie darmowego konta użytkownika na stronie, do której prowadzi link z naszej witryny. Wówczas na podany adres e-mail zostanie przesłana wiadomość z odnośnikiem do pobrania programu.

Ograniczenia!
Działanie programu ograniczone jest czasowo do 14 dni.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (7 głosów)

Strefa Download programu
ABBYY Screenshot ReaderABBYY Screenshot Reader 11.0.250
Wersja stabilna
240.74 MB | 2018-01-27

Ilość pobrań: 1971 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (1)
ABBYY Screenshot Reader
avatararrow
showthepath | 2018.11.03 10:30
-1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Polecam https://www.showthepath.com/ jest w pełni darmowym narzędziem OCR, umożliwiającym bezpłatną konwersję danych.
Konwertuje dokumenty PDF, WORD, obrazy oraz posiada wsparcie dla 44 języków.
ABBYY Screenshot Reader 11.0.250