w
googluj
pl

SpyShelter Firewall 12.4.0


SpyShelter Firewall to oprogramowanie zwiększające bezpieczeństwo naszego komputera poprzez wykrywanie i blokowanie złośliwych aplikacji próbujących przechwycić widok naszego pulpitu, obraz i dźwięk z kamery i mikrofonu, pobrać zawartość systemowego schowka na dokumenty i dane bądź sczytać kolejno naciskane klawisze na klawiaturze.

Cechuje się wysoką skutecznością, wykrywając malware na podstawie sposobu jego działania, a nie porównania z bazą potencjalnie szkodliwych programów. Wymaga przez to nieco więcej mocy obliczeniowej komputera, ale bezpośrednio przekłada się to na zwiększone bezpieczeństwo użytkownika. Całości dopełnia firewall, który analizuje połączenia sieciowe na naszym łączu z Internetem. Podczas pracy programu, w razie wykrytej ingerencji programów trzecich w wymienione możliwości przejęcia kontroli nad naszym systemem, wyświetlany jest odpowiedni komunikat, a decyzja o dalszym uruchomieniu aplikacji spoczywa wówczas w rękach użytkownika.

Poza tym, aplikacja jest praktycznie bezobsługowa; po zainstalowaniu wystarczy ją uruchomić, a swoje działanie będzie sygnalizować ikoną na pasku zadań systemu. Możemy zagłębić się w jej kolejne okna, aby poznać aktualny status programu czy skonfigurować niektóre ustawienia. Znajdziemy wśród nich między innymi możliwość modyfikacji zebranych reguł blokowania programów, przeglądania zarejestrowanych logów oraz list aplikacji wygenerowanych przez firewall.

Uwaga!
Choć aplikacja nie jest wymagająca wobec zasobów urządzenia, na którym działa, sposób jej działania może wpłynąć na szybkość działania pozostałych programów, na przykład na etapie przełączania okien aplikacji czy uruchamiania nowych procesów.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 14 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (79 głosów)

Strefa Download programu
SpyShelter FirewallSpyShelter Firewall 12.4.0
Wersja stabilna
11.37 MB | 2021-01-22

Ilość pobrań: 859 | W tym miesiącu: 12 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
SpyShelter Firewall
avatararrow
~buli | 2015.09.02 09:35
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Świetny program, śmiało może konkurować z dużymi ociężałymi pakietami, mocny HIPS i świetny antykeylogger, wadą jest cena jedynie
SpyShelter Firewall 10.1.0