w
googluj

Predator 3.7.3.700


Predator - program za pomocą którego możemy zablokować komputer jeżeli musimy od niego odejść. Program używa pendrive'a jako urządzenia kontroli dostępu i działa w następujący sposób:
- wkładamy klucz USB;
- uruchomiamy PREDATOR (możliwy jest autostart z systemem Windows);
- wykonujemy swoją pracę;
- kiedy musimy odejść od komputera, po prostu wyciągamy pendrive'a: gdy jest usunięty, klawiatura i mysz są zablokowane, a ekran jest ciemny;
- po powrocie do komputera, należy z powrotem umieścić pamięć USB w swoim miejscu - klawiatura i mysz są natychmiast zwolnione, a ekran jest przywrócony.

Predator zapisuje wszystkie zdarzenia związanych z bezpieczeństwem: start, alarmy, zatrzymanie. Czytając ten dziennik, będziemy wiedzieć, czy jakiś intruz próbował korzystać z komputera w czasie, gdy nas przy nim nie było. Program często zmienia kody bezpieczeństwa zapisane na swoim dysku USB. Jeśli intruz zdoła skopiować klucz, ten egzemplarz nie będzie działać, ponieważ kody na własnym kluczu zmieniły się w międzyczasie. Predator wyłącza Menedżera zadań systemu Windows po usunięciu klucza USB. Nikt nie może zatrzymać nawet z poziomu menadżera zadań.

Program pozwala odzyskać kontrolę nad komputerem, jeśli stracimy swój klucz: przy pierwszym uruchomieniu programu należy ustawić hasło, które będzie odblokowywać sesję, jeśli stracimy swój klucz. Aplikacja pozwala chronić kilka komputerów tym samym kluczem.

Uwaga!
Do działania programu niezbędna jest instalacja środowiska Microsoft .NET FrameWork.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (21 głosów)

Strefa Download programu
PredatorPredator 3.7.3.700
Wersja stabilna 32-bitowa
2.66 MB | 2017-02-07
Predator 3.7.3.700
Wersja stabilna 64-bitowa
2.66 MB | 2017-02-07

Ilość pobrań: 3386 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Predator