w
googluj
pl

Photo Stamp Remover 12.1


Photo Stamp Remover to lekkie narzędzie do czyszczenia zdjęć z niepotrzebnych elementów. Aplikacja bardzo dobrze sprawdza się w usuwaniu znaków wodnych, napisów oraz rozmaitych artefaktów znajdujących się na fotografiach. Wyposażona jest w wysokiej jakości, w pełni automatyczne algorytmy.

Jedną z największych zalet programu jest przyjazny interfejs. Z obsługą poradzą sobie nawet początkujący użytkownicy, nie mający wiedzy na temat obróbki grafiki. Proces usuwania artefaktów składa się z kilku etapów. Na początku należy oczywiście wczytać pliki, które chcemy zmodyfikować - aplikacja obsługuje najpopularniejsze formaty (JPEG, BMP, GIF, PNG, ICO, TIFF, TGA, PSD, PCX, WMF). Kolejnym krokiem jest selekcja niepotrzebnych elementów fotografii - należy skorzystać z opcji zaznaczania prostokątnego, markera, obrysowywania fragmentu bądź wyboru według koloru. Następnie możemy uruchomić przetwarzanie graficzne. Program oferuje dwa tryby działania - szybki i dokładny. Polecamy korzystanie z drugiej opcji, gdyż daje zdecydowanie lepsze rezultaty.

Photo Stamp Remover został wyposażony w tryb przetwarzania wsadowego. Dzięki niemu mamy możliwość przeprowadzenia szybkiej modyfikacji dużego zbioru zdjęć. Dodatkowe usprawnienia obróbki to: korektor pędzla, cofanie i powtarzanie operacji, skalowanie oraz przesuwanie widoku, porównywanie obrazu oryginalnego i zmodyfikowanego.

Ograniczenia!
Aplikacja jest dostępna w wersji testowej typu trial, która pozwala użytkownikowi na 30 dni bezpłatnego testowania. Po upływie okresu ewaluacyjnego należy usunąć program z dysku lub zakupić kod seryjny (produkt posiada kilka typów licencji). Dodatkowe ograniczenie polega na dodawaniu do zapisywanych plików tekstu informującego o korzystaniu z niezarejestrowanej wersji.

Spolszczenie!
Photo Stamp Remover posiada polską wersję interfejsu. Należy ją ustawić w oknie konfiguracji (Tools -> Options).

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (13 głosów)

Strefa Download programu
Photo Stamp RemoverPhoto Stamp Remover 12.1
Wersja stabilna
13.27 MB | 2021-04-07

Ilość pobrań: 6869 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 9

Komentarze (3)
Photo Stamp Remover
avatararrow
~AniKilator | 2016.07.04 07:48
-2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Absolutnie bezużyteczne niewiadomo co ważące 9MB nic nie robi, jak chcecie zaśmiecić dysk to ideał.
Photo Stamp Remover 7.5
avatararrow
tele02 | 2014.12.26 22:47
3 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Za darmo > dawno temu "zmarło" !.
Ciekawe czy Ty pracował byś za "friko" ?!.
Photo Stamp Remover 6.1
avatararrow
~Hah | 2013.06.26 15:27
5 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Hah, dobre rozumiem? Aplikacja po usunięciu znaków wodnych sama takowe dodaje? Jaki jest więc sens używania tej aplikacja... Mogliby zrobić trial na 7 dni, lecz bez dodawania jakichś napisów...
Photo Stamp Remover 5.3