w
googluj

Mad Tracks


Zabawki do boju!

Czy można wymyślić w temacie gier wyścigowych coś nowego? Oczywiście, że tak! Gry mają to do siebie, że dają nieskończenie wiele możliwości kreatywnym twórcom. Dzieckiem nietypowych rozwiązań (i pewnie koszmarów nocnych) jest właśnie Mad Tracks. Dlaczego? Zapraszam do lektury.

Mad Tracks to wyścigówka utrzymana w starym stylu. Oferuje zręcznościowy model jazdy, który nie wymaga zdolności rajdowych. Szczerze mówiąc, prowadzi się tu po prostu na wyczucie. Co ciekawe, twórcy zrezygnowali całkowicie z realizmu. Nie doszukacie się tutaj symulacji, licencjonowanych samochodów czy prawdziwych tras.

W zamian dostaniecie zabawki. Tak, dokładnie. Przyjdzie Wam zasiąść za kierownicą dziecięcych samochodzików, które wdzięcznie śmigają po zakręconych trasach. Modelów pojazdów nie brakuje (jest ich łącznie szesnaście)i różnią się w zasadzie jedyni e wyglądem. O zaawansowanym tuningu i modyfikacji parametrów nie ma tu mowy.

Jak pojazdy tak i tory są nietypowe. Weźmiemy udział w zawodach w kuchni, dużym pokoju, kosmicznym mieście czy na stole bilardowym. Atrakcji zatem nie brakuje. Na trasie porozmieszczano różne bonusy, które również można zakupić w sklepie. Więc jeśli chcecie mieć dostęp do nitro, to nie ma problemu – warunkiem jest odblokowanie go, poprzez postępy w karierze.

Na uwagę zasługują również mini-gry, którymi produkcja jest wypełniona. Gracz weźmie udział w turnieju snookera, porzuca strzałkami, czy zagra w krykieta. Jest to nietypowe rozwiązanie, jak na tego typu rozrywkę.

Mad Tracks został utrzymany w kreskówkowej, a konkretnie w bajkowej stylistyce. Modele zabawek są karykaturalne i przywodzą na myśl film Toy Story. Również trasy wyglądają jak wyciągniecie żywcem z dziecięcej kreskówki. Udźwiękowienie zostało dopasowane do charakteru produkcji. Poważne pomruki silników zostały zastąpione przez zabawne i głośne piski. Utwory towarzyszące nam podczas zmagań brzmią jak Smerfne Hity :)

Demo zostało niestety mocno okrojone. Do dyspozycji oddano jedynie trzy wyzwania i pojazdy oraz cztery dodatki.

Czy polecam? Owszem! Bierzcie pod pachę młodsze rodzeństwo i oddajcie się wspólnie czystej i niczym nieskrępowanej zabawie.

Wymagania!
• RAM: 256 MB
• CPU: 2 GHz
• GRAFIKA: 128 MB
• HDD: 120 MB

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (15 głosów)

Strefa Download programu
Mad TracksMad Tracks
Wersja stabilna
21.71 MB | 2015-05-06

Ilość pobrań: 8348 | W tym miesiącu: 33 | W poprzednim miesiącu: 42

Komentarze (0)
Mad Tracks