w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 236
Wszystkich postów: 904488
Wszystkich tematów: 127577

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6719 dni

Livecam Wallpaper 1.02


Livecam Wallpaper to niewielki program do upiększania systemu operacyjnego. Jak sama nazwa wskazuje, program jest odpowiedzialny za wyświetlanie obrazu z internetowych kamer bezpośrednio na pulpicie komputera. Aplikacja oferuje bogatą bazę transmisji z całego świata, podzielonych na kategorie tematyczne (plaża, zamki, miasta, las, krajobrazy, jeziora, góry, oceany, porty, rzeki, morza, technologia, wioski, drogi). Na uwagę zasługuje również dział HD, zawierający kamery charakteryzujące się wysoką jakością obrazu. Łącznie zbiór zawiera kilkaset pozycji, dzięki czemu każdy użytkownik znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

Livecam Wallpaper jest bardzo prosty w konfiguracji - z obsługą poradzą sobie nawet początkujący odbiorcy. W łatwy sposób możemy ustawić liczbę jednocześnie wyświetlanych na pulpicie transmisji (jedna, cztery lub dziewięć), odpowiednio dobrać interesujące nas kamery internetowe oraz określić częstotliwość odświeżania obrazu (kilka predefiniowanych wartości). W oknie znajdziemy również przełącznik pozwalający na dodanie aplikacji do autostartu Windows.

Narzędzie jest dostępne bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Program w trakcie działania może zostać zminimalizowany do ikony w zasobniku systemowym, dzięki czemu nie będzie przeszkadzał w pracy na komputerze.

Uwaga!
Program może w znacznym stopniu obciążać komputer i aktywne połączenie sieciowe. Niedogodność ta będzie szczególnie widoczna przy wyświetlaniu większej ilości kamer oraz ustawieniu niskiego interwału odświeżania obrazu. Narzędzie z tego powodu nie jest polecane dla starszych konfiguracji sprzętowych.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
Livecam WallpaperLivecam Wallpaper 1.02
Wersja stabilna
0.82 MB | 2014-08-26

Ilość pobrań: 159 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Livecam Wallpaper