w
googluj

KidZui 6.0.212


Internet jest miejscem gdzie rzeczy bezpieczne i piękne istnieją w sąsiedztwie rzeczy przerażających i deprawujących. Aby ustrzec najmłodszych użytkowników internetu wymyślono wiele programów nadzorujących to, co dzieci i nastolatki oglądają w czasie użytkowania internetu. KidZui jest czymś więcej niż zwykłym programem nadzorującym, jest osobną przeglądarką dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat z wyselekcjonowanym materiałem.

KidZui oferuje kilka milionów przyjaznych dla naszych dzieci filmików na YouTube, gier online oraz stron internetowych. Materiały zostały wyselekcjonowane przez grono osób, w którym znaleźli się między innymi nauczyciele, rodzice i pedagodzy. Sam wygląd programu jest estetyczny i kolorowy, dzięki temu dziecko będzie z niego chętniej korzystać, oraz łatwo się do niego nie zrazi. Program posiada własną bazę stron, które są dla dzieci bezpieczne, a zarazem mogą je zainteresować.

Program udostępnia dziecku dostęp do zdjęć, filmów oraz stron internetowych z takich dziedzin jak: zwierzęta i przyroda, gry, filmy, muzyka, sport, telewizja i kreskówki. Każda dziedzina posiada podgrupy, które są w jakiś sposób ze sobą powiązane. Wszystkie filmy, zdjęcia i strony internetowe faktycznie nie zagrażają naszemu dziecku i bez obaw możemy pozwolić naszym pociechom zgłębiać ich własne zainteresowania poprzez korzystanie z internetu. Program zawiera wyszukiwarkę, dzięki której dziecko może szybko wybrać to, co je aktualnie interesuje bez szukania tego w grupach tematycznych.

Niestety wyszukiwarka podczas testów lubiła wywoływać błąd aplikacji, skutkujący wyłączeniem się programu. Kolejną wadą programu jest to, że jest oferowany w wersji angielskojęzycznej, przez to dziecko może na początku napotykać na problemy ze zrozumieniem obsługi aplikacji. Przy minimalnej pomocy rodziców lub opiekunów dziecko w szybki sposób nauczy się jednak właściwie korzystać z programu, ponieważ zawiera on intuicyjny interfejs.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (4 głosów)

Strefa Download programu
KidZuiKidZui 6.0.212
Wersja stabilna
1.59 MB | 2014-07-15

Ilość pobrań: 557 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
KidZui
avatararrow
~Ola | 2011.06.27 13:57
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Brak polskiego interfejsu to jednak spory minus.