w
googluj

Hairy Harry 1.2.0


Hairy Harry to zręcznościowa odmiana dwuwymiarowej siatkówki plażowej. Od konwencjonalnych gier tego rodzaju odróżniają ją postacie, a w zasadzie włochate głowy zawodników, ponieważ klasyczne formy pojedynkujących się ze sobą blobów zastąpiono tutaj stworkami bez rąk. Zamiast odbijać piłkę górnymi kończynami, niczym w klasycznej siatce, sympatyczne stworzonka odbijają ją przerośniętymi głowami.

Jak sugeruje tytuł, ważną rolę w grze odgrywają włosy. Oczywiście jest wyłącznie rola stricte kosmetyczna, ponieważ każda z postaci posiada do wyboru pokaźną ilość różnorodnych fryzur. Jest, między innymi, afro, grzywka, punk, dready. Postacie Henryków mogą też być w całości zarośnięte lub łyse. Owłosienie ma ciekawą fizykę zachowywania się podczas ruchów się zawodników. Włoski falują i trzęsą się stanowiąc ciekawe urozmaicenie wizualne meczy. Można też zmienić ich kolor.

Plażowa atmosfera Hairy Harry relaksuje graczy od samego początku. Dobrze dobrany, jednolity podkład dźwiękowy nie wyrywa się na pierwszy plan, będąc stosownym tłem spotkania. Stworzonka spodobają się zapewne młodszym graczom, ponieważ mają cechy postaci obecnych w kreskówkach, takie jak duże oczy i ubrane w trampki stopy.

Grę można bez problemu użytkować ze znajomym na jednym komputerze. Szybkie partyjki na laptopie w przerwie między lekcjami w gimnazjum skutecznie zapewnią porcję zdrowej rywalizacji. W razie braku żywej osoby do towarzystwa, zawsze można się sprawdzić w pojedynku z komputerowym przeciwnikiem na różnych poziomach trudności.

Hairy Harry można z czystym sumieniem polecić wszystkim amatorom prostych, sportowych produkcji zręcznościowych na kilka minut. Liczba tego rodzaju produkcji świadczy o dużym zapotrzebowaniu na niezobowiązującą zabawę wśród graczy. Jeżeli i Ty znajdujesz się w gronie osób doceniających rozrywkowe walory odbijania piłki ze swojej połowy boiska na drugą, ściągnij przyjazne włochacze na swój dysk, klikając na odpowiednim odnośniku.

PEGI:

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Me/NT/2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (5 głosów)

Strefa Download programu
Hairy HarryHairy Harry 1.2.0
Wersja stabilna
1.47 MB | 2015-01-29

Ilość pobrań: 1816 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 9

Komentarze (1)
Hairy Harry
avatararrow
~Tomasz | 2015.11.12 10:03
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Świetna i zabawna gra. Polecam rodziców.
Hairy Harry 1.2.0