w
googluj

Database Browser Portable 5.3.3.9


Database Browser Portable to prosta przeglądarka baz danych w przenośnej wersji. Aplikacja umożliwia łączenie się z zewnętrznymi i lokalnymi zbiorami oraz wygodne zarządzanie informacjami. Obsługuje przy tym najpopularniejsze rodzaje baz (Oracle, MySQL, MS Sql, OleDB, SQLite, Interbase/Firebird, ODBC, PostgreSql). Udostępnia również kompleksowy zestaw funkcji modyfikujących rekordy.

Program pozwala na przechowywanie nieograniczonej ilości połączeń oraz swobodne przełączanie się między nimi. Warta uwagi jest także wyszukiwarka, pozwalająca na szybkie znalezienie potrzebnych informacji. Oprócz tego narzędzie wyposażone zostało w funkcję importu danych z arkusza kalkulacyjnego oraz zapis wybranych rekordów w kilku poręcznych formatach (CSV, HTML, Excel). W trakcie operowania na bazie można podejrzeć okienko z logami lub zerknąć do historii operacji. Wbudowany menedżer zapytań SQL pozwalający na budowanie poleceń, cofanie i powtarzanie operacji, szereg podstawowych funkcji edycyjnych, szybkie drukowanie zawartości zbiorów, wygodne filtrowanie i grupowanie według zadanych kryteriów - to dodatkowe zalety tego niewielkiego narzędzia.

Database Browser posiada czytelny, minimalistyczny interfejs. Dostęp do poszczególnych funkcji jest prosty, co znacznie przyspiesza pracę. Program rozpowszechniany jest bezpłatnie (licencja freeware). Interfejs w angielskiej wersji językowej.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (4 głosów)

Strefa Download programu
Database Browser PortableDatabase Browser Portable 5.3.3.9
Wersja stabilna
9.9 MB | 2024-03-17
przejdź Wersja instalacyjna Database Browser

Ilość pobrań: 2811 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
Database Browser Portable