w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 238
Wszystkich postów: 904136
Wszystkich tematów: 127454

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6402 dni

Pou 1.4.77


ico
Pou to darmowa, bardzo popularna, ciekawa gra na system mobilny Android. Dla niektórych może wydawać się mało dynamiczna, jednak jest ona bardzo wciągająca. Naszym zadaniem jest opieka nad sympatycznym stworzonkiem. Musimy zadbać o niego jak o prawdziwego zwierzaka domowego. Trzeba pamiętać o jego karmieniu, myciu, sprzątaniu po nim oraz zabawianiu go, żeby się nie nudził.

Poza wykonywaniem podstawowych czynności życiowych nasze zwierzątko również gra w gry, w trakcie których zdobywamy monety. Zebrane pieniądze można wykorzystać zarówno do zmiany wizerunku naszego Pou (np. możemy zaopatrzyć go w wąsy, okulary lub nowy kolor oczu) oraz zmiany wyglądu jego mieszkanka np. wzór tapety w jednym z pokoi. Na co dzień nasze zwierzątko ma do wyboru kilka pomieszczeń (kuchnia, laboratorium, pokój zabaw i sypialnia). Każde z nich ma swoją funkcję, kuchnia - karmienie, łazienka - mycie, w laboratorium możemy wyleczyć Pou gdy będzie chory, w pokoju zabaw jest czas na zabawę, natomiast w sypialni stworek ma czas na odpoczynek i odzyskanie energii po pełnym dniu. Niektóre z gier są fascynujące, inne raczej nie wciągają na długo jednak można uzyskać dzięki nim sporo monet.

Początkowo do dyspozycji mamy ograniczoną ilość opcji, zarówno zaopatrzenie lodówki jest ubogie, jak również wygląd Pou oraz jego mieszkanie. Posiadając połączenie z internetem możemy chwalić się naszymi osiągnięciami na Facebooku. Sterowanie grą jest banalnie proste. Polega na naciskaniu odpowiednich przycisków. Dodatkowo, w przypadku niektórych gier należy poruszać całym urządzeniem.

Wymagania!
Android 1.6 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (58 głosów)

Strefa Download programu
PouPou dla Android
2018-06-23
przejdź Pou dla Windows

Ilość pobrań: 11470 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
Pou
avatararrow
~ja | 2016.01.14 17:24
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
niedziała
Pou