w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 272
Wszystkich postów: 903815
Wszystkich tematów: 127218

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6137 dni

Polkast 3.0.9


ico
Z pewnością nikogo nie trzeba przekonywać o funkcjonalności wglądu z poziomu smartfona bądź tabletu do prywatnych plików zapisanych na komputerze. Możliwość pozyskania ważnych dokumentów, pochwalenie się zrobionymi zdjęciami, czy zgranie muzyki znajomym to tylko niektóre z nich. Jednak nie wszyscy użytkownicy godzą się na przechowywanie swoich materiałów za pośrednictwem publicznych serwisów jak Dysk Google czy Dropbox. Dla takich właśnie osób powstała aplikacja Polkast.

Polkast jest rozwiązaniem bezpieczniejszym, bowiem nasze pliki nie są gromadzone w popularnych „chmurach”, ale trafiają do naszych urządzeń przenośnych bezpośrednio z komputera. Korzystanie z propozycji producentów z Polkast LLC jest bardzo proste. Wystarczy zainstalować aplikację na smartfonie bądź tablecie i utworzyć bezpłatne konto, następnie zainstalować wersję na PC, wybrać foldery które chcemy udostępnić i bez ograniczeń geograficznych cieszyć się dostępem do swojego komputera. Oczywiście, aby np.: odsłuchać przechowywane na PC utwory, program wymaga uprzedniego „ściągnięcia” pożądanych plików w bezpośrednim połączeniu internetowym.

Polkast jest przede wszystkim bardzo czytelną aplikacją, dzieli bowiem posiadane pliki na kategorię muzyka, video, dokumenty, obrazy itp. Zaskakuje również szybkością działania, ponieważ aplikacja w kilkanaście sekund importuje pożądane foldery. Niewiele czasu zajmuje również pozyskanie plików na urządzenie przenośne. Płatna wersja programu oczywiście niesie za sobą wiele udogodnień, jak choćby możliwość połączenia z kilkoma komputerami czy pobieranie plików gdy PC jest w trybie offline, natomiast nie widzę mocnych argumentów, dla których użytkownik miałby wybrać wspomniane na początku serwisy oferujące przechowywanie plików w „chmurach”, a nie czytelnego, szybkiego i co najważniejsze prywatnego Polkasta.
Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
PolkastPolkast dla Android
2014-05-01
przejdź Polkast dla Windows

Ilość pobrań: 97 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Polkast