w
googluj

ColorVerbs 3.9.1


ico
ColorVerbs to program oferujący naukę 200 angielskich czasowników nieregularnych, a wydany dla urządzeń przenośnych z systemem operacyjnym Android. Czasowniki nieregularne to np. "begin - began - begun", "drive - drove - driven", "see - saw - seen". Jeżeli miałeś angielski w szkole, to pewnie miałeś z tego kartkówkę. Bez względu na to, czy chcesz je sobie przypomnieć, czy może dopiero się ich uczysz, to omawiana teraz aplikacja w każdym scenariuszu sprawdzi się wyśmienicie. Udostępnia widok na wszystkie czasowniki wraz z prostymi tłumaczeniami na język polski (o ile tylko wskażemy nasz rodzimy język po pierwszym uruchomieniu), lecz daje też sposobność przećwiczenia się w nich w ramach fiszek, jak i możliwość wzięcia udziału w testach typu 25, 50, 100 najczęściej używanych czasowników lub sprawdzianach typu słownictwo podstawowe, zaawansowane itp.

Z perspektywy użytkowania wygląda to zaś następująco. Ekran główny składa się z 3 zakładek. To lista wszystkich czasowników nieregularnych, lista naszych ulubionych czasowników, a także lista wszystkich czasowników z jednoczesnym podsumowaniem naszego przećwiczenia ich. Po stuknięciu w jakikolwiek czasownik, w wyskakującym okienku otrzymamy jego szczegółowy opis. To dokładnie: 1) opcja przejścia do nauki tego czasownika w ramach fiszek; 2) możliwość udostępnienia aplikacji trzeciej karty czasownika w formie obrazka; 3) opcja oznaczenia czasownika kolorem niebieskim, żółtym, zielonym lub czerwonym; 4) zestawienie kolejnych form czasownika wraz z ich transkrypcjami fonetycznymi i funkcjami odtworzenia wymowy audio; 5) polskie znaczenie czasownika; 6) rysunkowe przedstawienie znaczenia czasownika; 7) angielska definicja czasownika; 8) przykłady angielskich zdań z wykorzystaniem każdej z form czasownika.

ColorVerbs to doszlifowane i rozbudowane narzędzie edukacyjne, które nikogo nie powinno zawieść. Mało tego, bo to jedna z tych unikalnych aplikacji, które są wspaniałe już na samym początku i które stają się jeszcze lepsze wraz z kolejnymi chwilami i poznawaniem kolejnych funkcji. (Przykładowo, jedna z nich to możliwość ukrycia na ekranie głównym wybranych kolumn/form czasowników). W efekcie, bardzo wysokie notowania programu w Google Play to żaden przypadek. Dotychczasowi użytkownicy powiedzieli już: "Zdecydowanie przydatna", "Naprawdę fajna powtórka angielskiego", "Bardzo sympatyczny sposób na naukę języka angielskiego", "Super appka. Fantastycznie pomaga zapamiętać wyrazy", "Jak dla mnie najlepsza aplikacja do nauki czasowników nieregularnych". A co Ty powiesz o ColorVerbs?

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy (także pełnoekranowe) w trybie online, a ich usunięcie (wersja Pro) to koszt 4,69 zł

Wymagania!
Android 4.0.3 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski można wybrać z menu zaraz po pierwszym uruchomieniu aplikacji, przy czym język polski dotyczy tu wyłącznie znaczeń czasowników; sam interfejs nie jest spolszczony

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
ColorVerbsColorVerbs dla Android
2018-06-24

Ilość pobrań: 50 | W tym miesiącu: 7 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
ColorVerbs