w
googluj
pl

UltraStar Deluxe 1.1.0 + 1.3.5 Beta 2


UltraStar Deluxe to program do karaoke, który stanowić może niezbędny element imprez i spotkań przyjaciół będących fanami śpiewu i muzyki. Program jest bardzo przyjazny w obsłudze i pozwala sprawdzić swoje umiejętności wokalne również z wykorzystaniem mikrofonu, który analizować będzie nasze postępy. UltraStar Deluxe obsługuje maksymalnie 12 graczy, z których 6 może korzystać z aplikacji jednocześnie (dostępne są także rozgrywki drużynowe w trybie imprezy). Wraz z pobieranym instalatorem mamy możliwość zainstalowania kilkudziesięciu nagrań muzycznych, jak również dostępną opcję importu dodatkowych piosenek i tworzenia własnych. Aplikacja jest podobna do popularnej Sony SingStar.

Choć program może funkcjonować jako aplikacja okienkowa, warto skorzystać z trybu pełnoekranowego, który obsługuje również wysokie rozdzielczości. Rozrywka będzie wtedy dużo ciekawsza, a jeśli korzystamy z programu na przykład na laptopie podpiętym do telewizora w pokoju wypoczynkowym, nie będziemy dzięki temu rozpraszać gości ikonami pulpitu czy dodatkowymi komunikatami komputera. Aby rozpocząć nową rozgrywkę wystarczy wybrać odpowiednią opcję, poziom trudności, a następnie piosenkę. Kolejne utwory zostały ciekawie przedstawione na przewijanej wstędze, po której możemy poruszać się na przykład rolką myszki, ale również klawiaturą.

Warto zwrócić uwagę na dopracowanie z pozoru mniej ważnych w tego typu programie dodatków, a mianowicie dostępu do statystyk, tabeli najlepszych graczy oraz rozbudowanych ustawień. Choć program jest niezwykle intuicyjny, w przypadku ewentualnych trudności z jego obsługą będziemy niestety zdani na samodzielne rozwiązanie problemu, ponieważ producent nie dostarcza do programu instrukcji obsługi, a na jego stronie internetowej znajdziemy jedynie dodatkowe zrzuty ekranu z programu przedstawiające kolejne etapy rozgrywki.

Uwaga!
Na etapie instalacji należy ręcznie zaznaczyć opcję instalacji przykładowych piosenek. Wydłuży to instalację, ponieważ utwory będą w jej trakcie na bieżąco pobierane z Sieci.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
UltraStar DeluxeUltraStar Deluxe 1.1.0
Wersja stabilna
35.18 MB | 2014-10-02
UltraStar Deluxe 1.3.5 Beta 2
Wersja rozwojowa
44.3 MB | 2017-01-25

Ilość pobrań: 2097 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 9

Komentarze (1)
UltraStar Deluxe
avatararrow
~Janusz | 2017.03.22 18:07
-1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Witam , dzisiaj pobrałem program UltraStar Deluxe i przed chwilą wyrzuciłem go z wielkim hukiem z komputera . Z programem można pobrać tylko trochę piosenk angielskojęzycznych , znalazłem więc w necie polskie karaoke midi i skopiowałem mu do folderu song ale ślepota ich nie widziała . Tak więc programu nie polecam no chyba , że ma ktoś za dużo pieniędzy i sobie kupi specjalne piosenki do UltraStar .
UltraStar Deluxe 1.1.0