w
googluj
pl

Testy ABCD 2011.02


Testy ABCD - aplikacja przygotowująca do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy kategorii A, B, C oraz D. Jest to program tych samych twórców, co Nauka jazdy AB, z tym że tutaj lista pytań jest rozszerzona o kolejne dwie kategorie, lecz za to nie ma przepisów ruchu drogowego, ustaw i rozporządzeń.

Cały program składa się z samych pytań egzaminacyjnych (465 dla kategorii A, 524 dla B, 208 dla C i 208 dla D). W każdej kategorii pytania podzielone są na rozdziały, co ułatwia przeglądanie pytań. Przeglądając pytania, możemy na bieżąco sprawdzać prawidłowe odpowiedzi dla każdego pytania. Ponadto dostępna jest opcja testu wyglądająca w każdej kategorii tak samo - losowane jest 18 pytań, program odlicza 25 minut i w tym czasie musimy zaznaczyć poprawne odpowiedzi. Na koniec pytania zostaną sprawdzone przez aplikację i zostaniemy poinformowani o wyniku.

Niestety, aplikacja nie należy do darmowych i rozpowszechniana jest na licencji shareware. Oznacza to, że jej funkcjonalność jest ograniczona. Możemy rozwiązywać testy i sprawdzać końcowy wynik przedstawiający numery pytań, na które odpowiedzieliśmy dobrze oraz te, na które odpowiedź była zła. Jednak w przypadku złych odpowiedzi nie zostaniemy poinformowani o tym, jakiej odpowiedzi oczekiwała aplikacja. Również w trybie przeglądania pytań nie możemy sprawdzać, jaka powinna być odpowiedź na dane pytanie. Aby korzystać z pełnej wersji programu należy dokonać opłaty w postaci przelewu o wartości 5zł lub SMS za 6zł + VAT.
Licencja: Shareware (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Testy ABCDTesty ABCD 2011.02
Wersja stabilna
16.47 MB |2011-07-28

Ilość pobrań: 484 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
Testy ABCD
avatararrow
~Kierowca | 2011.07.28 14:26
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Prawko zrobione już dawno, ale powodzenia dla zdających ;)