w
googluj
pl

Nauka Jazdy AB 2011/03


Nauka Jazdy AB - aplikacja wspomagająca naukę do egzaminu na prawo jazdy kategorii A oraz B.

Menu programu składa się z czterech pozycji: kategoria A, kategoria B, nauka przepisów ruchu drogowego oraz ustawy i rozporządzenia. Pierwsze dwie kategorie zawierają kompletne zestawy pytań, jakie możemy spotkać na egzaminie teoretycznym na prawo jazdy (465 pytań dla kategorii A i 524 dla B), przy czym pytania podzielone są na kategorie. Uczyć się możemy przez przeglądanie po kolei dostępnych pytań i sprawdzanie odpowiedzi na bieżąco dla każdego pytania lub przez uruchomienie testu. Test oparty jest na tych samych zasadach, co na egzaminie, a więc polega na wylosowaniu 18 pytań, po czym mamy 25 minut, aby odpowiedzieć na wszystkie z nich, a następnie program sprawdzi nasze odpowiedzi i przedstawi wynik końcowy.

Trzecia pozycja menu zawiera przepisy ruchu drogowego przedstawione w teorii. Przepisy podzielone są na kategorie (włączanie się do ruchu, sygnały świetlne, wyprzedzanie, itd.), a w każdej z kategorii znajduje się kilka kolejnych pozycji. Każda pozycja opatrzona jest komentarzem oraz animacją przedstawiającą daną sytuację, dzięki czemu bez problemu zrozumiemy zasady panujące na drodze.

Czwarta pozycja to Ustawy i rozporządzenia, gdzie znajdziemy m.in. Kodeks drogowy, Taryfikator mandatów i wiele ustaw oraz rozporządzeń o zachowaniu na drodze oraz o przeprowadzaniu egzaminu na prawo jazdy.

Wersja testowa jest poważnie ograniczona w stosunku do pełnej, płatnej wersji. W przypadku testów sprawdzić możemy nasz wynik, ale jeśli podaliśmy błędną odpowiedź, to nie sprawdzimy, jaka jest prawidłowa odpowiedź. Natomiast lista przepisów ruchu drogowego jest ograniczona jedynie do informacji na temat włączania się do ruchu. Aby uzyskać pełną funkcjonalność, musimy dokonać przelewu na konto lub zapłacić przez SMS.
Licencja: Shareware (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (6 głosów)

Strefa Download programu
Nauka Jazdy ABNauka Jazdy AB 2011/03
Wersja stabilna
33.3 MB |2011-07-28

Ilość pobrań: 786 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (1)
Nauka Jazdy AB
avatararrow
~Andrzej | 2011.07.28 03:07
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Za moich czasów takich cudów nie było ;)