w
googluj
pl

System Explorer Portable 7.0.0


System Explorer Portable w wersji przenośnej to program będący doskonałym zamiennikiem systemowego Menedżera zadań. Oferuje więcej i bardziej szczegółowych informacji na temat uruchomionych w systemie programów, procesów, usług, modułów, dodatków IE, deinstalatorów oprogramowania, sterowników, połączeń i otwartych plików.

Wszelkie informacje są wyświetlane w przejrzysty sposób, dzięki czemu bez problemu błyskawicznie możemy sprawdzić uruchomione procesy, usługi i programy. Dowiemy się jakie programy startują razem z systemem itp. Wszystkimi usługami i procesami możemy bez problemu zarządzać, uruchamiać, zatrzymywać, zmienić sposób włączania.

Za pomocą System Explorer wszystkie podejrzane pliki możemy łatwo skontrolować w serwisach on-line Virus Total lub VirusScan.jotti. Program jest całkowicie spolszczony. Możemy z niego korzystać równolegle z windowsowym Menedżerem Zadań, lub całkowicie go zastąpić.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (9 głosów)

Strefa Download programu
System Explorer PortableSystem Explorer Portable 7.0.0
Wersja stabilna
2.4 MB | 2015-08-19
przejdź Wersja instalacyjna System Explorer

Ilość pobrań: 3636 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 12

Komentarze (1)
System Explorer Portable
avatararrow
Dareks67 | 2014.08.22 06:38
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ciekawe narzędzie do analizy procesów, usług i wielu innych aspektów związanych z bezpieczeństwem i wydajnością komputera.
System Explorer Portable 5.9.3