w
googluj
pl

SopCast 4.2.0


SopCast to program służący do oglądania kanałów telewizyjnych - tych, które transmisje udostępniają przez Internet. Możliwe jest także słuchanie audycji radiowych. Ponadto aplikacja z powodzeniem przyda się do nadawania własnych materiałów audio-wideo.

Program SopCast korzysta z technologii P2P, dzięki czemu nie wymaga posiadania odpowiednio mocnego serwera i łącza do udostępniania treści ze swojego komputera. Z kolei samo odbieranie popularnych programów telewizyjnych czy radiowych również przebiega sprawnie, nie trzeba martwić się o długie oczekiwanie na materiał, jest on zwykle szybko buforowany i wyświetlany bez większych przerw. Dostępne w programie materiały są głównie obcojęzyczne, jednak możemy wprowadzić własne adresy transmisji. Istnieje możliwość nagrywania przekazów i zapisywania ich do plików.

Aby rozpocząć nadawanie poprzez protokół SOP należy wskazać źródło materiału, ustalić kanał oraz odpowiednie opcje serwera. W celu odtwarzania materiałów wystarczy zalogować się do programu anonimowo, natomiast w przypadku rozpowszechniania własnej audycji zalecane jest utworzenie konta (poprzez SopCast lub na stronie aplikacji). Jeśli nadawany materiał jest raczej krótki, przydatną opcją jest jego zapętlanie, przez co użytkownicy o dowolnej porze natrafią na transmisję z naszego kanału. Popularność danego kanału (nie tylko naszego) jest zobrazowana statystykami.

SopCast oferuje wiele meczy na żywo - NHL, NBA... piłka nożna: liga angielska, niemiecka, polska, sporty walki, itp. Prócz sportu dostępne są kanały o innej tematyce, kanały komediowe, filmowe, dokumentalne...

Interfejs użytkownika jest dostępny w kilkunastu językach, w tym po polsku. SopCast podczas instalacji proponuje swój toolbar do przeglądarki internetowej - należy zwrócić uwagę na odpowiednie zaznaczenie ustawień, jeśli nie chcemy tego dodatku.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (120 głosów)

Strefa Download programu
SopCastSopCast 4.2.0
Wersja stabilna
5.68 MB | 2016-05-26

Ilość pobrań: 96418 | W tym miesiącu: 10 | W poprzednim miesiącu: 10

Komentarze (3)
SopCast
avatararrow
~marhen | 2012.12.18 00:38
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Oszustwo-to nie jest darmowe podczas instalacji trzeba dać numer telefonu-po co?
SopCast 3.5.0
avatararrow
~Visca El Barca.< 3 | 2009.10.03 09:19
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
To Jest Program po to zeby ogladac NP:. Mecze ..
avatararrow
~kura | 2008.01.29 13:50
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
są jakieś programy telewizyjne na sopcascie?