w
googluj
pl

Rabat


Jest to jedyny w swoim rodzaju program służący do przeliczania opłacalności wszelkich rabatów, promocji i obniżek. Spotykamy się z nimi na co dzień, jednak bardzo często mają one na celu wyciągnięcie od nas pieniędzy i korzystanie z nich nie ma ekonomicznego sensu. Dzięki temu programowi już nigdy nie wpadniesz w pułapkę "super-rabatu".

Jak to działa?
Program oblicza opłacalność rabatów, za które musimy dodatkowo zapłacić (np. Rozmowy z rabatem w TPSA). Firma w zamian za pewną opłatę obniża nam cenę (np. za rozmowy telefoniczne). Mało kto zdaje sobie sprawę, że bardzo często wydane pieniądze na zakup rabatu lub opłacanie za niego abonamentu zwracają się po długim czasie lub nie zwracają się wcale!
Do obliczeń program wymaga jedynie 3 wartości: cenę usługi przed obniżką, cenę usługi z udzielonym rabatem i opłatę za rabat. Wyżej wymienione obliczenia można z powodzeniem wykonać na kalkulatorze lub w arkuszu kalkulacyjnym (dzięki prostemu algorytmowi), jednak dzięki programowi Kilobit Rabat nigdy to nie było tak proste - wystarczy uzupełnić trzy pola i masz gotowy wynik.

Do działania programu niezbędna jest instalacja środowiska Microsoft .NET FrameWork.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/2000/XP/Vista
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (4 głosów)

Strefa Download programu
RabatRabat
Wersja stabilna
0.01 MB |2008-07-23

Ilość pobrań: 778 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (1)
Rabat
avatararrow
~aa | 2012.09.14 13:51
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
nie da sie sciagnac, jakkis blad
Rabat