w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 267
Wszystkich postów: 904464
Wszystkich tematów: 127572

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6678 dni
pl

Free Uninstaller 1.1


Free Uninstaller to programos, który z powodzeniem zastąpi systemowe Dodaj/Usuń programy. Dzięki niemu w szybki sposób odinstalujemy programy zainstalowane w systemie Windows oraz usuniemy z listy aplikacji już odinstalowane, po których pozostały niepotrzebne wpisy w rejestrze systemowym. Przejrzysty, intuicyjny interfejs, w języku polskim na pewno nie wprawi nikogo w zakłopotanie. Bardzo przydatną opcją jest zbiorowe odinstalowywanie/usuwanie aplikacji, zaznaczamy aplikacje i jednym kliknięciem pozbywamy się danych aplikacji z systemu.


Zmiany wprowadzone w nowej wersji:
* Zapisywanie i wczytywanie systemowej listy zainstalowanych aplikacji doz plików FUN_LIST.
Listę zainstalowanych programów warto wykonywać co pewien czas. Jeśli przez przypadek usuniemy z rejestru informacje potrzebne do deinstalacji jakiegoś programu, zawsze można będzie wczytać taką listę i uruchomić jego deinstalator. Ponadto, można łatwo ukryć wybrane aplikacje z systemowej listy zainstalowanych programów przed niepowołanymi osobami. W tym celu należy zapisać listę do pliku, a następnie usunąć żądane programy (za pomocą przycisku Usuń). Usunięte programy są niewidoczne dla systemowego apletu Dodaj/Usuń programy i innych aplikacji-deinstalatorów. Gdy będziemy chcieli odinstalować aplikację usuniętą z listy, wystarczy wczytać wcześniej zapisany plik, zaznaczyć żądany program na liście i kliknąć przycisk Odinstaluj.

* Wyszukiwanie informacji dotyczących programu i producenta w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych (Google, Yahoo! Search, Live.com (MSN)).

* Okno dialogowe Opcje, w którym użytkownik może dostosować prawie każdy element programu do własnych potrzeb. M. in. można zmienić kolor tła i czcionki listy głównej, kolory używane do wyróżniania komponentów systemowych i uszkodzonych elementów, szerokość dowolnej kolumny (jeśli ustawiona na 0, kolumna staje się niewidoczna), tworzenie skrótów do programu (na Pulpicie ilub w Menu Start)...

* Możliwość usunięcia wszystkich wpisów w rejestrze dokonanych przez program Free Uninstaller (na zakładce ODINSTALUJ w oknie Opcje). Po wykonaniu tej czynności oraz po ręcznym usunięciu pliku z programem (fun.exe) i pozostałych plików (fun.ini, fun_Search.log, fun_Errors.log, README.txt, first_registry_backup*.reg), w systemie nie pozostanie śladu po aplikacji Free Uninstaller.

* Poprawiono odświeżanie listy. W poprzedniej wersji, jeśli program był uruchomiony i zostały zainstalowane nowe aplikacje, po odświeżeniu listy nie pojawiały się one na liście zainstalowanych programów. Konieczny był restart Free Uninstallera.

* Kilka drobnych poprawek i modyfikacji
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.1 (18 głosów)

Strefa Download programu
Free UninstallerFree Uninstaller 1.1
Wersja stabilna
0.3 MB | 2007-08-31

Ilość pobrań: 9686 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Free Uninstaller