w
googluj
pl

DuoKomp Delegacje 1.8.0.19160


DuoKomp Delegacje to program pozwalający rozliczać wyjazdy służbowe pracowników firmy, zarówno te krajowe, jak i zagraniczne. W aplikacji można wystawić polecenie wyjazdu zaopatrzone w niezbędne załączniki oraz przeprowadzić rozliczenie kosztów podróży na podstawie ryczałtu i zapłaconych rachunków. Łatwa w administracji baza danych programu gromadzi (w tzw. słownikach) wszystkie wprowadzane przez nas informacje, dotyczące osób delegowanych, tras przejazdów, miejsc docelowych i środków transportu. Dane zapisane w słownikach można później używać przy rozliczaniu kolejnych podróży, upraszczając tym samym proces przygotowania dokumentów. Program obsługuje delegacje o wysokiej złożoności, np. wystawimy w nim papiery na wieloetapowy wyjazd pracownika, uwzględniający wiele krajów docelowych i zmienne koszty podróży oraz noclegów.

Kreator nowych delegacji pozwoli stworzyć polecenie wyjazdu oraz wyliczy wszystkie koszty przejazdów, noclegów oraz diet. Właściwości podróży służbowych dodanych wcześniej do bazy można w każdej chwili przeglądać i edytować, służy do tego okno „Zapisane delegacje”. Aplikacja pozwala również na klonowanie już istniejących delegacji oraz drukowanie całych serii dokumentów w pojedynczym zadaniu. Oprócz wydruku, możliwe jest zapisywanie dokumentów i raportów z podróży służbowych do formatów PDF, XLS, CSV oraz HTML. Dostępny jest także import i eksport danych z/do arkuszy CSV. Kolejne istotne funkcje to: automatyczna numeracja dokumentów oraz słowników (można zrezygnować z tej opcji i samodzielnie przydzielać odpowiednie wartości), pobieranie kursów walut z Internetu, bardzo pomocne przy wyliczaniu kosztów dla delegacji zagranicznych, a także automatyczne lub manualne tworzenie kopii zapasowej bazy danych na dysku lokalnym lub online na serwerze (możliwość zarchiwizowania kopii w plikach ZIP) oraz przywracanie danych z backupu. Interfejs aplikacji posiada dwa tryby wyświetlania - minimalistyczny jest przeznaczony dla początkujących użytkowników komputera, w pełni rozwinięty ma służyć osobom bardziej zaawansowanym. Zaletami DuoKomp Delegacje są także jego niskie wymagania sprzętowe oraz przenośność (po rejestracji program może być uruchamiany np. z pendrive’a). W razie potrzeby aplikacja może działać również w systemach operacyjnych Mac OS oraz Linuks, przy pomocy platform Crossover lub Wine.

Szata graficzna programu jest przyjemna dla oka i nowoczesna. Nie ma w tym wypadku znaczenia, czy korzystamy z podstawowego, czy ze złożonego interfejsu. Nawet mało zaawansowani użytkownicy powinni szybko poradzić sobie z opanowaniem obsługi aplikacji. W razie problemów, mogą zapoznać się z automatycznie wyświetlanymi podpowiedziami oraz plikiem pomocy wbudowanym w program, a także odwiedzić stronę producenta i przeczytać np. dział FAQ związany z DuoKomp Delegacje.

Ograniczenia!
Wersja demo pozwala na wydrukowanie tylko do 10 dokumentów delegacji (uwzględniając polecenia wyjazdu służbowego, rozliczenia oraz załączniki). W wersji testowej nie zapiszemy więcej jak 5 delegacji w bazie danych, a także nie skorzystamy z funkcji kopii zapasowej online. Demo pozostawia zapis na wydrukach dokumentów, który informuje o tym, że pochodzą one z niezarejestrowanej wersji programu. Licencję na pełną wersję aplikacji można nabyć poprzez witrynę producenta.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
DuoKomp DelegacjeDuoKomp Delegacje 1.8.0.19160
Wersja stabilna
7.11 MB | 2019-07-03

Ilość pobrań: 589 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (0)
DuoKomp Delegacje