w
googluj
pl

Umowy Firmowe 2019.00


Umowy Firmowe to niewielkie narzędzie ułatwiające pracę przedsiębiorcy. Jak sama nazwa wskazuje, pozwala na generowanie rozmaitych rodzajów umów (zlecenie, o dzieło, o pracę, sprzedaży samochodu, najmu lokalu). Każdy z dokumentów można następnie zapisać na dysku twardym, podejrzeć, wydrukować lub w przypadku zainstalowania dodatkowego komponentu - wyeksportować do formatu PDF.

Aplikacja cechuje się prostą obsługą. Interfejs dostępny jest w polskiej wersji językowej, a wszystkie funkcje zgromadzone zostały na kartach widocznych w górnej części głównego okna. Tworzenie własnej umowy polega na wypełnieniu formularza (numer identyfikacyjny, zamawiający, wykonawca, wynagrodzenie, termin płatności, data zawarcia/rozpoczęcia/zakończenia i inne) oraz zatwierdzenia wyboru. Opcjonalnie do dokumentów można dołączyć rachunki, obliczane automatycznie na podstawie zdefiniowanych stawek procentowych.

Program posiada także kilka dodatkowych modułów, ułatwiających administrację bazą danych zgromadzoną w aplikacji. Użytkownik może w prosty sposób wykonać kopię zapasową umów oraz zmodyfikować treść szablonów. Narzędzie pozwala również na przechowywanie informacji o zleceniobiorcach, zleceniodawcach i firmach czy przeszukiwanie bazy według zadanych kryteriów.

Uwaga!
Podczas procesu instalacyjnego można skopiować na dysk twardy dodatkowe komponenty - aplikację bazodanową Firebird oraz drukarkę plików PDF. Pierwszy jest niezbędny do poprawnego działania aplikacji, drugi opcjonalny. Redakcja sugeruje nie zmieniać domyślnych ustawień kreatora.

Ograniczenia!
Całość dostępna w wersji demo. Jedynym ograniczeniem jest dodawanie do generowanych dokumentów znaku wodnego.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (7 głosów)

Strefa Download programu
Umowy FirmoweUmowy Firmowe 2019.00
Wersja stabilna
14.51 MB | 2019-01-12

Ilość pobrań: 754 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 11

Komentarze (0)
Umowy Firmowe