w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 738
Wszystkich postów: 946082
Wszystkich tematów: 141132

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni
pl

CS File Remover


CS File Remover program do całkowitego kasowania danych z naszego dysku twardego w celu usunięcia ich bez możliwości odzyskania. Przeprowadzone badania wykazały 100% skuteczność, co świadczy o bezpieczeństwie jakie płynie z korzystania z programu. Aplikacja korzysta z kilku algorytmów nadpisywania danych jednocześnie, przy czym robi to dostatecznie szybko, aby czas trwania całej operacji nie przekroczył zbytnio czasu samego usuwania pliku metodą "ręczną". Całość została podzielona na trzy kroki. Aplikacja pierwsze analizuje plik, po czym dobiera najodpowiedniejszy algorytm. Następnie kasuje plik i nadpisuje dane tyle razy, aby odzyskanie stało się niemożliwe. Ostatnią operacją jest powtórzenie i poprawienie poprzedniejszych czynności wzbogacając wszystko o nowy algorytm, który jest własnością firmy CS Corporation, w związku z czym zasada jego działania nie zostanie tutaj opublikowana. Program obsługuję metodę "parametrów", która pozwala na zautomatyzowanie usuwania. Funkcja ta polega na przesunięcia danego pliku, na obszar zajmowany przez ikonę aplikacji (np. na pulpicie, czy w pasku szybkiego uruchamiania). Jest to wygodne, gdyż użytkownik nie musi otwierać pliku w programie, ponieważ aplikacja sama wczyta odpowiednie ścieżki dostępu do danych.

Rejestracja aplikacji jest płatna, i jest ona wymagana aby program pozwolił na główną funkcję - czyli usuwanie z nadpisywaniem - w przeciwnym wypadku jest to zablokowane.

Uwaga!
Program nie jest już dalej rozwijany.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.2 (9 głosów)

Strefa Download programu
CS File RemoverCS File Remover
Wersja stabilna
1.84 MB | 2007-08-30

Ilość pobrań: 1513 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
CS File Remover