w
googluj

Chris PC-Lock 3.70


Chris PC-Lock - program do blokowania komputera przed niepowołanym dostępem. Aplikacja zapewnia użytkownikowi komfort oddalenia się od maszyny bez konieczności jej wyłączania bądź hibernowania - wymaga podania hasła, zdefiniowanego podczas pierwszego uruchomienia. Uniemożliwia przy tym obejście zabezpieczeń za pomocą popularnych skrótów (ALT+F4, CTRL+ALT+DEL, ALT+TAB) oraz przycisku wywołującego Menu Start. Cechuje się również prostą obsługą. Intuicyjny interfejs oraz szybka, nieskomplikowana konfiguracja to główne zalety tego przydatnego programu.

Producent wyposażył narzędzie w szereg ciekawych funkcji. Możliwe jest między innymi: blokowanie komputera po upływie pewnego czasu, automatyczny start z systemem operacyjnym, ustawienie tła (pojedyncza grafika, kolor, gradient lub pokaz slajdów), ukrycie okna ustawień bądź ograniczenia dostępu hasłem. Dostępny jest również cichy tryb działania (brak widocznej ikonki w zasobniku, dostęp ogranicza się do naciśnięcia wcześniej zdefiniowanej kombinacji). Zwiększone bezpieczeństwo zapewnia również klawiatura ekranowa.

Narzędzie w wersji testowej typu trial. Pozwala na wypróbowanie możliwości przez 21 dni od daty instalacji. Po upływie tego okresu należy usunąć aplikację z dysku lub jeśli się nam spodoba - wykupić płatną licencję. Do programu dołączona jest przystępnie napisana dokumentacja. Warto również dodać, że Chris PC-Lock jest kompatybilny z wszystkimi najnowszymi wydaniami systemu Windows, począwszy od wersji 9x. W przypadku Windows Vista/7 należy jednak uruchamiać aplikację z uprawnieniami administratora. Interfejs dostępny w angielskiej wersji językowej.
Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
Chris PC-LockChris PC-Lock 3.70
Wersja stabilna
2.07 MB | 2019-11-10

Ilość pobrań: 971 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (1)
Chris PC-Lock
avatararrow
~Adaśko | 2011.07.28 09:42
4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Zamiast płacić za program to wystarczy założyć hasło na wygaszacz i będziemy mieli taki sam rezultat. Ustawić na 60 sekund i gotowe. Rozumiem jakby to był freeware... ale Trial? :-/