w
googluj
pl

BurnAware Free Portable 7.4


BurnAware Free Portable wersja działająca również na zewnętrznych nośnikach pamięci bez konieczności instalacji w systemie. Wystarczy skopiować program na przenośną pamięć typu USB, PenDrive i używać programu na każdym komputerze w dowolnej chwili - to jest właśnie zaleta programów w wersji Portable.

BurnAware Free - darmowy program do nagrywania płyt CD/DVD/Blu-Ray. Program prosty w użyciu dzięki przejrzystemu i całkowicie spolszczonemu interfejsowi. Po uruchomieniu programu po lewej mamy do wyboru narzędzia:
• CD-R/RW - gdzie możemy tworzyć płytę CD z danymi, płytę startową CD, płytę Audio CD, płytę CD z MP3, nagrać albo stworzyć obraz płyty CD, wymazać płytę CD-RW, oraz uzyskać informacje o włożonej płycie.
• DVD-R/RW/DL - możemy tworzyć płytę DVD z danymi, płytę startową DVD, płytę DVD-Video, płytę DVD z MP3, nagrywać obraz ISO i tworzyć obraz płyty DVD, wymazać płytę DVD-RW/+RW, oraz uzyskać informacje o płycie znajdujące się w czytniku.
• Blu-Ray Disc - mamy możliwość tworzyć płytę Blu-Ray, tworzyć płytę Blu-Ray z MP3, nagrywać obraz ISO i tworzyć obraz płyty Blu-Ray, wymazać płytę BD-RE oraz uzyskać informacje o płycie znajdującej się w czytniku.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.9 (26 głosów)

Strefa Download programu
BurnAware Free PortableBurnAware Free Portable 7.4
Wersja stabilna
6.5 MB | 2014-09-17
przejdź Wersja instalacyjna BurnAware Free

Ilość pobrań: 11998 | W tym miesiącu: 17 | W poprzednim miesiącu: 23

Komentarze (0)
BurnAware Free Portable