w
googluj

Conqu 2.2


ico
Conqu to narzędzie do zarządzaniami zadaniami, które dostępne jest m.in. na komputery stacjonarne (Windows, Mac, Linux) oraz urządzenia mobilne (Android, iOS). Jeżeli szukasz aplikacji, która miałaby Ci pomóc w tworzeniu list zadań czy projektów do wykonania, która jest jednocześnie prosta i nie wymaga żadnego logowania - choć to umożliwia, a dzięki temu również synchronizację między urządzeniami (jest to jednak opcja płatna) - Conqu może przypaść Ci do gustu. Zajmiemy się teraz opisem wydania dla systemu Android.

Początkowo program nie robi najlepszego wrażenia. Jego wykonanie nie jest nowoczesne, a poza tym ekran startowy udostępnia dużo różnych opcji, które jednak brzmieć mogą zbyt enigmatycznie, by od razu przystąpić do zarządzania zadaniami. Wrażenie to zmienia się już po dodaniu pierwszego zadania; nowe zadanie tworzy się w klasyczny sposób: przez tapnięcie ikony plusa znajdującej się w pasku akcji aplikacji.

Tworzenie nowego zadania polega na uzupełnieniu pół formularza. To kolejno m.in.: nazwa zadania; projekt, w skład którego wchodzi zadanie; kontekst zadania; tagi; czas na wykonanie zadania (tzn. liczba dni czy godzin). Można też dodać notatkę do zadania, wyznaczyć dokładny termin wykonania zadania czy nawet wyznaczyć termin rozpoczęcia na inny dzień, niż dzisiejszy. Przydatne jest to, że przy określania projektu czy znacznika zadania, można jednocześnie je utworzyć. Możemy dodawać nielimitowaną liczbę zadań, projektów, tagów itp.

Po dodaniu zadań ekran główny będzie wypełniony skrótami, tzn. będziemy mogli przejść do filtrów i przeglądać zadania wedle projektów, tagów czy zadań, które właśnie czekają na wykonanie. Możemy też przejść do widoku na wszystkie zadania przeznaczone na dzisiaj. Do tego aplikacja udostępnia nam kosz na zadania, a także wyszukiwarkę. Minusem aplikacji jest brak widżetu. Zaletą jest jednak to, że można z niej korzystać "od ręki" i to w trybie offline.

Uwaga!
Dostępna jest wersja programu dla systemu Windows.

Ograniczenia!
Możliwe jest utworzenie konta i synchronizacja danych między urządzeniami; jest to opcja płatna.

Wymagania!
Android 2.2 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (5 głosów)

Strefa Download programu
ConquConqu dla Android
2018-06-24
przejdź Conqu dla Windows

Ilość pobrań: 1 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Conqu