w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 525
Wszystkich postów: 946525
Wszystkich tematów: 141360

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7837 dni
pl

Weezo 4.3.0


Weezo - program P2P nowej generacji pozwalający użytkownikowi komputera na udostępnienie jego dowolnej zawartości w bardzo atrakcyjnej i w pełni konfigurowalnej szacie graficznej bezpośrednio poprzez przeglądarkę w postaci strony internetowej. Jest to możliwe dzięki temu, że wraz z programem instalowany jest serwer Apache z obsługą PHP co umożliwia również wykorzystanie naszego komputera do wykonywania rzeczy, których nie można zrobić pod standardowym Windowsem.

Program posiada dwa interfejsy główny interfejs programu dostępny bezpośrednio na komputerze oraz interfejs wyżej wspomnianej strony internetowej, który pozwala dla grupy administratora również na ustawienie większości zaawansowanych opcji, a nawet na zdalny dostęp do pulpitu komputera co jest raczej rzadko spotykane w oprogramowaniu P2P. Właściciel komputera na którym zainstalowany jest Weezo może dowolnie konfigurować grupy użytkowników, interfejs strony dla każdej grupy i udostępnione zasoby takie jak eksplorator plików, trzy rodzaje albumów fotograficznych, strumieniowe odtwarzanie swoich plików multimedialnych, RSS, blog, własną stronę HTML bez publikowania na domenie internetowej, zakładki swoich przeglądarek itd.

Ze względu na modularną budowę programu można do niego dołączyć dodatkowe pluginy, które nie są instalowane z programem. Na stronie Weezo są na przykład dostępne moduły takie jak baza danych MySQL, moduł forum, klienta pocztowego itp. Zdalny dostęp do programu można uzyskać w dwojaki sposób, albo poprzez wpisanie w pasku adresowym przeglądarki adresu IP wraz z ustawionym portem serwera, albo poprzez założenie konta na Weezo.net, co pozwala połączyć się w bardziej przyjazny sposób i umożliwia dostęp do komputerów bez zewnętrznego IP. Program posiada polski interfejs.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (22 głosów)

Strefa Download programu
WeezoWeezo 4.3.0
Wersja stabilna
20.07 MB | 2013-05-29

Ilość pobrań: 1060 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (3)
Weezo
avatararrow
~koko | 2012.12.19 12:32
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
To nie jest wersja 4.1, tylko 4.01.
Weezo 4.1
avatararrow
~kacper218 | 2012.06.07 15:21
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
świetny program. @kolo to nie jest program typu utorrent. Bardziej opiera się on na wysyłaniu plików między np dwoma osobami np. zdjęcia, muzyka. Gorąco wszystkim polecam. Jedyny dzięki któremu szybko wysyłam swoje piliki prywatne do znajomych
Weezo 3.0.0
avatararrow
~kolo | 2010.02.17 18:04
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
jakiś dziwny ten program zbyt nowoczesny nie polecam szczególnie
P.S utorrent jest spoko :)