w
googluj

WeatherMate 4.10


WeatherMate to niewielki program do bieżącego sprawdzania prognozy pogody w niemal dowolnym miejscu na świecie. Umożliwia wybranie kilku interesujących nas miejscowości z dowolnego kontynentu, by następnie poprzez przełączanie kolejnych kart w interfejsie, na bieżąco badać zmiany warunków atmosferycznych, które w nich panują. Aplikacja oferuje wiele ustawień, dzięki którym jej zachowanie oraz wygląd możemy dostosować do własnych potrzeb. Dodatkiem jest także obsługa różnego rodzaju map pogody (ta funkcjonalność dotyczy głównie Ameryki, jednak niektóre informacje, na przykład dane z radarów, dostępne są dla całego świata).

Choć program pozwala nam na wybranie miejscowości dowolnego kraju na Ziemi, bo badania jej prognozy pogody, nie należy sądzić, iż lista możliwych miast jest nieduża. Dla każdego kraju jest to naprawdę sporo propozycji, dzięki czemu każdy użytkownik będzie mógł bez problemu wybrać większe miasto, które nie znajduje się w dużej odległości od jego miejsca zamieszkania. Przykładowo dla Polski dostępnych jest kilkadziesiąt głównych miejscowości w kraju. Aby dodać interesujące nas miasto do listy obserwowanych, należy skorzystać z menu „Locations”. Będziemy w nim mogli wskazać nie tylko konkretne miasta, ale również źródło informacji (jeśli dla danej miejscowości dostępnych jest ich kilka).

Warto skorzystać z ustawień w programie, ponieważ pozwalają skontrolować wiele szczegółów dotyczących zachowania się programu, jak również mniej istotne parametry, takie jak kolor tła ikonki na pasku zadań (gdzie wyświetlana jest na bieżąco temperatura w wybranym mieście).

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
WeatherMateWeatherMate 4.10
Wersja stabilna
0.68 MB | 2019-06-22

Ilość pobrań: 487 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
WeatherMate