w
googluj

Temps 0.7.0


Temps to nieduży program, który dodaje na pulpit efektowne prognozy pogody. Aplikacja cechuje się niepowtarzalnym interfejsem, który na pierwszy rzut oka może przypominać wzornictwo znane z Material Design z systemu Android. Możliwe jest tu wyszukiwanie miast z całego świata, których aktualna prognoza wraz z temperaturą, wyświetlane są w formie czytelnych, prostych i atrakcyjnych grafik. Stan pogody wpływa nie tylko na same powiadomienia, ale również na kolorystykę całego programu.

Obsługa jest przy tym bardzo prosta i od użytkownika nie wymaga większego wkładu. Po zainstalowaniu i uruchomieniu programu, o jego aktywności świadczyć będzie ikona na pasku zadań. Kliknięcie w nią spowoduje pokazanie okienka z pogodą. Możliwe jest podawanie prognozy dla losowo wybranego miasta lub ręczne wpisanie lokalizacji. Widok w podglądzie jest szybko aktualizowany, zatem bez problemu można przełączać się pomiędzy kolejnymi miastami. W ustawieniach aplikacji można między innymi zmienić jednostkę wyświetlanej temperatury ze stopni Celsjusza, na stopnie Fahrenheita oraz zmienić format zegara z 12 na 24-godzinny.

Część funkcji programu można obsługiwać przy pomocy skrótów klawiaturowych. Ich dostępną listę znaleźć można wśród informacji udostępnionych przez producenta na stronie projektu w serwisie GitHub. Sądząc po dotychczasowej częstotliwości zmian wprowadzanych w programie, na aktualizacje i nowe funkcje można prawdopodobnie liczyć dość szybko – twórca modyfikuje kod nawet kilkukrotnie w miesiącu.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
TempsTemps 0.7.0
Wersja stabilna 32-bitowa
42.6 MB | 2017-03-11
Temps 0.7.0
Wersja stabilna 64-bitowa
52 MB | 2017-02-03

Ilość pobrań: 295 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Temps