w
googluj

Marvel Super Heroes: War of the Gems 1.0


Marvel Superheroes: War of the Gems to darmowa gra z gatunku ''chodzonych'' bijatyk, która, jak sama nazwa wskazuje, dzieje się w uniwersum komiksów Marvela. Za grę nie jest odpowiedzialne żadne studio wcześniej wspomnianej korporacji, a produkt ten to wymysł fanów. Z resztą bardzo dobry wymysł. Studio, które stworzyło to dzieło objawia się pod nazwą Guima Brothers Creations.

Po przeniesieniu się do świata nadnaturalnego, gdzie panuje chaos, zniszczenie oraz wszechobecna zagłada, wcielamy się w jedną z czterech dostępnych postaci. Są to między innymi: Spiderman, Wolwerine, Hulk oraz Ironman. Można się domyśleć, iż każda z tych postaci posiada całkowicie różne umiejętności walki. Styl walki jest również charakterystyczny dla danego herosa. Oprócz ataków podstawowych, którymi jesteśmy w stanie wymierzyć wiele potwornie ciężkich kombosów, mamy także dostępną umiejętność specjalną.

Rozgrywka jest dość typowa. Dostępne mamy trzy życia. Każdy poziom składa się z ciekawie zaplanowanych wrogów, którzy dzielą się na silniejszych i słabszych. Tutaj schemat z bossem także się powtarza, gdyż po każdym levelu możemy zmierzyć się z wysłannikiem zła, znanym oczywiście z uniwersum Marvela. Nie ma więc tutaj przypadkowości, a wszystkie postaci (nieważne, czy złe, czy dobre) są odwzorowaniem tych w komiksach.

Ciekawostką jest fakt, iż kiedy po wyborze jednej z postaci umrzemy zbyt dużą ilość razy, poprzednia postać jest zastępowana kolejnym superbohaterem. Z tego powodu nadal możemy kontynuować rozgrywkę. Wszystko kończy się natomiast w momencie, gdy każdy z czterech dostępnych herosów umrze.

Marvel Superheroes: War of the Gems to ciekawa adaptacja świata komiksowego w świat wirtualnej przestrzeni. Wydaje mi się, iż każdy fan komiksów Marvela, a także pojedynczych superbohaterów będzie zadowolony z prowadzonej rozgrywki. Każdy cios, kopniak, czy inne uderzenie „wchodzi” w przeciwnika idealnie, co nadaje efekt ogromnego feelingu gry. Kilkugodzinna produkcja zachwyci z pewnością także tych niezaznajomionych z dziejami z całej potężnej historii Marvela.

PEGI:

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Marvel Super Heroes: War of the GemsMarvel Super Heroes: War of the Gems 1.0
Wersja stabilna
1.17 MB | 2015-01-24

Ilość pobrań: 221 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Marvel Super Heroes: War of the Gems