w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 635
Wszystkich postów: 939067
Wszystkich tematów: 138947

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7814 dni

LanHelper 1.99


ico
LanHelper jest to program do zarządzania siecią - skanuje i zbiera informacje takie jak: nazwy NetBIOS, DNS, grupy roboczej, adresy MAC, typ systemu operacyjnego, udostępnionych zasobów. Dzięki szerokiemu wachlarzowi funkcji LanHelper zdecydowania ułatwi prace administratorom sieci.

Instalacja programu przebiega w bardzo prosty i intuicyjny sposób i jest możliwa na systemach od Windows XP do Windows 8. Uruchomienie programu wymaga praw administratora. Warto wspomnieć, ze program zajmuje bardzo mało miejsca na dysku, a praca z programem nie obciąża znacznie zasobów systemowych.

Interfejs LanHelper posiada wiele opcji i funkcji, łatwo dostępnych. Administrator sieci może wykonywać wiele zadań sieciowych za pomocą LanHelper, jak np.: skanowanie zakresu adresów IP, aby upewnić się, że każdy komputer jest prawidłowo skonfigurowany w celu prawidłowej widoczności w sieci. Po znalezieniu sieci komputera o adresie IP, możemy wykonać różnego rodzaju testy, aby upewnić się, że wszystko zostało prawidłowo skonfigurowane.
Licencja: Shareware (testowa)
System Operacyjny: Windows NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (8 głosów)

Strefa Download programu
LanHelperLanHelper 1.99
Wersja stabilna
1.43 MB | 2013-09-16

Ilość pobrań: 1782 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
LanHelper