w
googluj
pl

Alzex Finance 7.4.0


Alzex Finance to próbna wersja programu wspomagającego zarządzanie domowym budżetem. Aplikacja została napisana w bardzo przystępny sposób, co w połączeniu z polskojęzycznym interfejsem stanowi świetną propozycję dla wszystkich użytkowników poszukujących programu przede wszystkim prostego w obsłudze. Nie oznacza to jednak, iż oferowane funkcje trafią jedynie do amatorów; wśród możliwości programu znajdziemy w zasadzie wszystkie narzędzia niezbędne do sprawnego planowania wydatków oraz kontrolowania stanów naszych kont, których jednocześnie można tutaj obsługiwać kilka.

Po uruchomieniu programu wyświetlony zostaje kreator, który zachęca do otworzenia gotowego już zestawienia, które stworzyliśmy wcześniej lub przykładowej bazy, polecanej użytkownikom początkującym. Niezależnie od stopnia naszego zaawansowania, przy pierwszym kontakcie z programem polecamy skorzystać z tej drugiej opcji, ponieważ dzięki temu bardzo szybko poznamy możliwości aplikacji, oswoimy się z interfejsem oraz poznamy działanie wszystkich funkcji, bez obaw o usunięcie ważnych dla nas danych (działamy bowiem na przykładowym dokumencie dostarczonym wraz z instalacją). Obsługa programu sprowadza się do poruszania po głównych kategoriach widocznych na górnym pasku w postaci swego rodzaju wstążki oraz dodatkowych opcjach rozwijanych w menu po lewej stronie okna programu.

Zaletami programu jest obsługa wielu walut (w tym także Polskiego Złotego), ustawienia pozwalające zdefiniować czytelne dla nas separatory dziesiętne, jak również możliwość ustawienia tworzenia automatycznej kopii zapasowej.

Instalacja online.

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android oraz iOS.

Spolszczenie!
Nieliczne elementy interfejsu (na przykład kategorie wydatków) nie zostały przetłumaczone z języka angielskiego.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (10 głosów)

Strefa Download programu
Alzex FinanceAlzex Finance 7.4.0
Wersja stabilna
1.66 MB | 2024-03-05
przejdź
Alzex Finance Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 653 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Alzex Finance