w
googluj
pl

Wirtualny Inwestor 5.8.2015


Wirtualny Inwestor to aplikacja pod Windows dzięki, której możesz nauczyć się grać na giełdzie nie ponosząc strat w wyniku własnego niedoświadczenia. Pomyśl tylko ile możesz stracić pieniędzy zanim nabierzesz wprawy i staniesz się doświadczonym inwestorem!

Wirtualny Inwestor służy do wykonywania wirtualnych transakcji na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Dzięki niemu możesz fikcyjnie kupować i sprzedawać akcje za wirtualne pieniądze według kursów aktualizowanych na bieżącą przez Internet. Pozwala to sprawdzić ile potencjalnie zarobiłbyś pieniędzy inwestując w akcje na prawdziwej giełdzie.

Wirtualny Inwestor to narzędzie nie tylko dla początkujących graczy, ale także dla doświadczonych inwestorów. Pozwala na bieżąco śledzić ceny akcji jak również analizować wykresy zmian kursów pojedynczych spółek oraz całych indeksów giełdowych. Program generuje wykresy dzienne oraz okresowe nawet do kilku lat wstecz. Opcja archiwum pozwala uzyskać dostęp do notowań z przeszłości. Wyniki podzielone są na wszystkie główne indeksy giełdowe i branżowe. Wszelkie dane można błyskawicznie wyeksportować do różnych formatów plików co pozwala wykorzystać je w aplikacjach do analizy technicznej (np. MetaStock). Zakupione akcje można przypisać do dowolnie definiowanych portfeli, których można wprowadzić nieograniczoną ilość i osobno dla nich obliczać przychody i zyski jakie uzyskaliśmy obracając akcjami.
Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.1 (17 głosów)

Strefa Download programu
Wirtualny InwestorWirtualny Inwestor 5.8.2015
Wersja stabilna
3.84 MB | 2015-09-18

Ilość pobrań: 1406 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (3)
Wirtualny Inwestor
avatararrow
~Nie ma wątpliwości | 2015.12.09 15:09
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Jeżeli ten program nie uwzględnia realnych cen itp. na giełdzie to jest do bani.Tylko jeżeli będzie do tego nawiązywał a jedynie inwestycje będą wirtualne będzie można sprawdzić efekty.Jeżeli tego nie uwzględnia to lepiej tylko sprawdzać kursy akcji i sobie robić "wirtualne inwestycje" i obliczać co by to dało.A do tego nie trzeba żadnego programu.
Wirtualny Inwestor 5.8.2015
avatararrow
~asfrt | 2014.11.09 14:33
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Swięta racja. Pierwszy raz mam do czynienia z obrotem gieldowym. Pomnozylem zasoby swojego portfela w 2 tygodnie .... trzykrotnie!!!!!!!!
PODEJRZANE.
Wirtualny Inwestor 5.7.2014
avatararrow
~PRĄCISŁĄW | 2008.06.04 11:43
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ten program to niedopracowany gniot, gdyż ktoś potrafi mi wytłumaczyć w jaki sposób taki
głąb giełdowy jak ja w 7 dni z kwoty 10k stał się posiadaczem 37k ?? Bugi Bugi i jeszcze
raz Bugi.