w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 1986
Wszystkich postów: 984291
Wszystkich tematów: 171016

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 8544 dni
pl

FastPad X 2.00


Komentarze (1)
FastPad
avatararrow
~TommY | 2010.02.19 10:34
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Jak dotąd najlepszy, na jakim robiłem HTML'a - począwszy od konwersji znaków, usuwania pustych linii itd - do tego otwiera np. kilka plików w osobnych zakładkach - no i darmowy - polecam