w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 186
Wszystkich postów: 904175
Wszystkich tematów: 127464

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6441 dni

AeroRainbow 2.8.0.0


AeroRainbow to niewielkie i dosyć nietypowe narzędzie do upiększania systemów Windows w wersjach 7 i 8. Jak sama nazwa wskazuje, aplikacja jest odpowiedzialna za płynną zmianę kolorystyki interfejsu Aero. Program może działać w jednym z kilku dostępnych trybów: losowanie barw, korzystanie ze zdefiniowanej przez użytkownika listy kolorów, pobieranie barwy z aktywnej tapety, ikony lub okna (odcień jest wyliczany na podstawie dominanty lub średniej). Narzędzie stanowi swoistą ciekawostkę, która wniesie nieco ożywienia na pulpit komputera. Dzięki niskiemu obciążeniu zasobów i niskiej inwazyjności, sprawdzi się również na starszym sprzęcie.

AeroRainbow rezyduje w zasobniku systemowym (ikona obok zegara), dzięki czemu nie przeszkadza w pracy na komputerze. W opcjach konfiguracyjnych znajdziemy przełączniki odpowiedzialne za tryb działania jak również pasek, za pomocą którego ustalimy szybkość przechodzenia pomiędzy barwami. Po naciśnięciu lewym przyciskiem myszy na ikonę w obszarze powiadomień zostanie wyświetlone niewielkie, "pływające" okienko. Znajdziemy w nim informację o aktualnie ustawionym kolorze interfejsu oraz kolejnej pozycji w kolejce. Program można także całkowicie ukryć - w tym przypadku niezbędne będzie korzystanie z odpowiednich przełączników linii poleceń.

AeroRainbow nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym - wystarczy skopiować go na dowolny nośnik pozwalający na zapis danych. W archiwum ZIP znajdziemy pliki dedykowane dla systemów Windows 7/8 oraz krótką instrukcję obsługi. Program wyposażony jest ponadto w mechanizm powiadomień o nowych wersjach.

Uwaga!
Program pobieramy z oficjalnej strony producenta - wystarczy nacisnąć na przycisk DOWNLOAD.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
AeroRainbowAeroRainbow 2.8.0.0
Wersja stabilna
0.29 MB | 2014-10-27

Ilość pobrań: 188 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
AeroRainbow