w
googluj

SoftPerfect Personal Firewall 1.4.1


SoftPerfect Personal Firewall jest bezpłatną zaporą sieciową zaprojektowaną do ochrony komputera przed atakami z Internetu lub za pośrednictwem sieci lokalnej. SoftPerfect Personal Firewall oferuje konfigurowalne zabezpieczenia przy użyciu zdefiniowanych przez użytkownika reguł filtrowania pakietów.

Program obsługuje wiele konfiguracji karty sieciowej. Pozwala to na zastosowanie reguły, na przykład, tylko do modemu. Można zastosować odrębne zasady dla każdego interfejsu systemu. Z elastycznym systemem filtrowania, funkcją sprawdzania zaufanych adresów MAC karty sieciowej i oddzielnej konfiguracji można go używać nawet na routerze lub serwerze.

Firewall posiada tryb nauki, który monituje o wymagane działania w przypadku wykrycia nieznanego pakietu. Ułatwia to szybkie tworzenie dostosowanych zasad. Program jest łatwy w użyciu, jest wyposażony w zestaw predefiniowanych reguł. Dodatkowe funkcje to między innymi ochrona hasłem, rejestracja i inne.

SoftPerfect Personal Firewall nie jest raczej przeznaczony dla początkujących użytkowników i wymaga wiedzy o połączeniach dla prawidłowej konfiguracji.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.2 (5 głosów)

Strefa Download programu
SoftPerfect Personal FirewallSoftPerfect Personal Firewall 1.4.1
Wersja stabilna
0.86 MB | 2008-10-25

Ilość pobrań: 929 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
SoftPerfect Personal Firewall